WhatsApp, Instagram ve Facebook Çöktümü? Kullanıcılar Platformlara Giremiyor

0
29

Dünyanın en popüler mesajlaşma servisi WhatsApp ve sosyal medya platformu Facebook, Instagram’da bugün öğlen saatlerinden beri erişim problemleri yaşanıyor. Durumla ilgili resmi bir açıklama yapılmazken kullanıcılar Twitter ve farklı sosyal medya platformlarında WhatsApp ve Instagram’ın çöktüğünü belirtiyor.

Facebook, WhatsApp ve Instagram, bugün TÜRKİYE Saati İle 13.40 sularında dünya genelinde çöktü. WhatsApp’a girmeye çalışanlar mesaj gönderemiyor ya da alamıyor. Aynı sorun WhatsApp ile birlikte Instagram ve Facebook’ta da yaşanıyor. Üç uygulamaya da giren kullanıcılar mesaj ya da fotoğraf gönderemiyor. Instagram, Facebook ve Whatsapp’ın neden çöktüğüne dair bir açıklama yapılmadı.

FACEBOOK, INSTAGRAM VE WHATSAPP’A NEDEN GİRİLEMİYOR?

Kullanıcılar Twitter ve farklı sosyal medya platformlarında WhatsApp ve Instagram’ın çöktüğünü belirtiyorlar kullanıcılar Twitter ve farklı sosyal medya platformlarında WhatsApp ve Instagram’ın çöktüğünü belirtiyor. Facebook, Instagram ve WhatsApp’a dünya genelinde erişim sağlanamıyor. Sorunun neden yaşandığı hakkında henüz bir açıklama yapılmış değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here