Türkiye Geneli 600 Büro İşçisi ve Büro Memuru Alımı İçin İŞKUR’da İlan Yayınlandı

0
88

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan da ülke geneline büro personeli, büro memuru ve idari işler personeli kadrolarında toplamda 663 kişinin istihdam edileceğini duyurdu. İlköğretim, lise, ön lisans ve lisans mezunları İŞKUR üzerinden boş olan kadrolara başvurularını yapabilecek. İş arama durumu aktif olan adaylar internet üzerinden, internet üzerinde başvuru yapamayan adayların başvuruları ise danışmanları aracılığı ile alınacak. Detaylar haberimizde

Özel sektörde faaliyet gösteren firmalar İŞKUR üzerinden ilanlarını yayınlandı. Yayınlanan ilana göre Türkiye genelinde 663 adet Büro İşçisi, Büro Memur ve İdari İşler Personeli kadrolarına alım yapılacak. İlköğretim, lise, ön lisans ve lisans mezunu olan adaylar açık olan kadrolara başvuru yapabilecek.

Türkiye Geneli Büro Personeli Alım İlanları

Yüzlerce ilanın yer aldığı duyurular İşkur üzerinden ilan ediliyor. İş arayan durumunuzun aktif olması halinde internet üzerinden ya da bizzat danışmanınız eşliğinde boş olan kadroları inceleyebilirsiniz. https://esube.iskur.gov.tr/ bağlantısı üzerinden kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra iş ara bölümüne büro memuru, diğer büro personeli anahtar kelimelerini yazarak arama yapabilirsiniz.

Ayrıca aramalarınızı bulunduğunuz şehir bilgisini ekleyerek yapmanız daha doğru ve sağlıklı sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır. Aktif olarak iş arıyorsanız hemen İşkur e-şube üzerinden başvurunuzu yapınız. Bulunduğunuz il ve ilçede yer alan İşkur Müdürlükleri ile görüşerek de açık olan kadrolar hakkında bilgi sahibi olabilir ve başvuru yapabilirsiniz. İlan detaylarını görmek için muhakkak sisteme giriş, başvuru için ise iş arayan durumunun aktif olması gerektiğini gözden kaçırmayınız.

BAŞVURU ADRESİ : 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here