YouTube Türkiye’nin en çok izlenen videosu şaşırtıyor!

0
135

Enes Batur’un uzun süredir elinde bulundurduğu YouTube Türkiye’nin en büyük bireysel kanalı unvanını, 14.2 milyon aboneye ulaşan Oyuncak Avı isimli çocuklara yönelik içerikler üreten kanala kaptırdığını sizlere duyurmuştuk. Peki, YouTube Türkiye’nin en çok izlenen videosu? Yine bir çocuk kanalı zirvede..

Youtube Türkiye’de yeni rekorlar üst üste kırıldı!

Family GamesTV isimli kanalın Esmanın Sihirli İçecekleri adlı videosu, Ocak 2019’da 464 milyon izlenmeye ulaşarak, Aleyna Tilki‘nin 426 milyon kez izlenen Cevapsız Çınlama şarkısını geride bırakmış ve YouTube Türkiye‘nin en çok izlenen videosu olmuştu. Neredeyse 1.5 yıl geçmiş olmasına rağmen tablo değişmedi.

Mayıs 2020 itibariyle 942.256.066 izlenme sayısına sahip olan video, YouTube Türkiye’nin zirvesinde yer almaya devam ediyor.

24 saat içerisinde en çok beğenilen ve izlenen video rekoru ise Reynmen veya asıl adıyla Yusuf Aktaş’a ait. 25 Ocak 2019 tarihinde Derdim Olsun adlı şarkısı için yayınladığı klip, sadece 6 saat sonra, Aleyna Tilki‘nin “Dipsiz Kuyum” şarkısının 2 ayda ulaştığı 650 bin beğeniyi geride bıraktı. 24 saat dolmadan 6.3 milyon izlenen videonu YouTube Türkiye‘nin bu konudaki rekorunu da ele geçirmiş oldu.

Kaynak : shiftdelete.net

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here