Youtube Music Çok Yakında Play Music’in MUsic Locker Özelliğini Edinin

0
62

Google’ın hala YouTube Music’i hak ettiğimiz Play Müzik yerine koymasını bekliyoruz , ancak 9to5Google’dan gelen yeni bir rapora göre , kısa bir süre sonra burada doğru yönde ilerleyebiliriz.

Kaynaklara atıfta bulunan raporda Google, kuruluşundan bu yana Play Müzik’i kullanıcılar arasında favori yapan bir müzik dolabı / müzik yükleme özelliği içeren bir YouTube Müzik beta sürümünü dahili olarak test ediyor. Bu kadar basit bir şekilde ifade etmek gerekirse, bilgisayarınızda müzik varsa veya şu anda Play Müzik ile yapabileceğiniz gibi hizmet aracılığıyla yayın yapmak istediğiniz her yerde bu işlev şu anda YouTube Müzik’te çalışmaktadır. Servise müzik yükleyecek ve daha sonra buluttan aktarabileceksiniz. Yeterince kolay, değil mi?

Google yalnızca bu özellikleri getirmek için çalışmaz, aynı zamanda raporda, Play Müzik’ten YouTube Müzik’e geçiş yapma isteğinin hemen köşede olabileceği de belirtiliyor. Bir kaynak, Play Müzik kullanıcılarının önümüzdeki birkaç ay içinde kütüphaneler üzerinden bağlantıya davet edilebileceğini ve Google Play Müzik’in 2020’nin ikinci yarısında tamamen kapatıldığını iddia ediyor.

Kaynak : https://www.droid-life.com/2020/02/06/youtube-music-might-soon-get-play-musics-music-locker-feature/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here