Yeni Samsung Galaxy S10 Android 10 Beta Güncellemesi Daha Aldı

0
32

Samsung , Galaxy S10 serisi için Android 10 güncellemesini bitirme konusunda biraz çaba gösteriyor. Şirket şimdiden altı beta güncellemesini başlattı ve şimdi ABD ve Güney Kore’deki cihazlar için yedinci haberi yayınlıyor. Güncelleştirme yazılım sürümü taşıyan G97 * U1UEU2ZSKL ABD ve için G97 * NKSU3ZSKL Samsung’un vatan için.

Önceki betalar gibi, yeni bellenim güncellemeleri de sadece kalan hataları düzeltmek için geliyor. Bununla birlikte, “cihazın sıfırlanması sorunu” için bir düzeltme, ana ekranın çökmesi ve Wi-Fi bağlantılarının neden olduğu bir sorun var. Bu yazının yazıldığı sırada bu güncelleme yalnızca belirtilen pazarlara ulaşıyor. Ancak, bu güncellemenin niteliği göz önüne alındığında, Samsung’un yakında daha fazla bölgeye yayılacağına inanıyoruz.

Yukarıda belirtilen sorunların yanı sıra, güncelleme kamera dengeleme problemine de değiniyor. Üstelik, Dijital Sağlık ve Pil Bakımı ile ilgili yanlış bilgiyi gösteren bir hatayı düzeltir. Raporlara göre, Samsung Android 10 güncellemesini gelecek ay en kısa sürede devreye almak için sabırsızlanıyor. Samsung’un bu betaları ne kadar hızlı bıraktığını dikkate alarak, Güney Koreli firmanın bu hedefe ulaşacağına inanıyoruz.

Her zaman olduğu gibi, en son beta sürümünü “İndir ve kur” seçeneğine dokunarak Galaxy S10 cihazınızdaki Ayarlar >> Yazılım güncelleme menüsünden alabilirsiniz.

Kaynak : https://www.gizchina.com/2019/11/23/samsung-galaxy-a51-will-feature-a-5mp-macro-camera/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here