Yeni bir iOS 13.5 hatası ortaya çıktı

0
56

Apple’ın kısa bir süre önce yayınladığı yeni mobil işletim sistemi sürümü iOS 13.5 ile ilgili yeni bir gelişme meydana geldi. Bir süredir çeşitli kullanıcıların, yeni bir iOS 13.5 hatası ile ilgili şikayette bulunmaya başladığı ortaya çıktı. Yeni iOS 13.5 güncellemesi hatası bazı durumlarda kullanımı kısıtlayıcı olabiliyor.

iOS 13.5 hatası uygulamaların çökmesine neden oluyor
Kullanıcılar tarafından yapılan açıklamaya göre bazı uygulamalar açılmak istendiğinde, bir uyarı mesajı ortaya çıkıyor ve uygulama açılmıyor. Bu uyarı mesajında “Bu uygulama artık sizinle paylaşılmıyor.” ifadesinin bulunduğu açıklanıyor. Hem iPhone uygulamalarında hem de iPad uygulamalarında bu hata ile karşılaşan kullanıcılar olduğu da ortaya çıkan diğer detaylar arasında yer alıyor.

Dikkat çeken bir başka detay ise, aslında bu hatanın sadece yeni güncelleme ile sınırlı olmadığını ifade eden kullanıcılar oldu. Bazı kullanıcıların mobil cihazlarında benzer hata mesajı görünüyor olsa da aslında cihazlarında iOS 13.5 güncellemesi değil, iOS 13.4.1 sürümü aktif durumda oluyor. Bu da söz konusu hatanın temel çıkış noktası konusunda çeşitli soru işaretlerini meydana getiriyor.

Şu an için Apple tarafından bu konu ile ilgili resmi bir açıklama yapılmış değil. Buna ek olarak hatanın ülke bazlı mı yoksa global mi olduğu konusunda da net bilgiler mevcut değil.

Kaynak : shiftdelete

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here