San Diego Comic-Con 2020 fuarı için yeni gelişme

0
43

COVID-19‘un dünyada geniş kitlelere hitap eden fuarların iptaline ya da çevrim içi gerçekleşmesi kervanına ünlü çizgi film fuarı da eklendi. Temmuz ayında yapılması beklenen sonrasında ise iptal edildiği duyurulan San Diego Comic-Con 2020 fuarı için yeni açıklama geldi.

San Diego Comic-Con 2020 çevrim içi gerçekleşecek

Çizgi roman fuarının resmi Twitter hesabından paylaşılan bilgilendirici videoya göre daha önce iptal edilen fuar, sevenlerine yeni müjdelerini verdi.

Paylaşılan videoda “Çok yakında.. Ücretsiz rahat koltuk, otopark, atıştırmalıklar, giriş kuyruğu yok. Evcil hayvanlar girebilir, herkese yaka kartı ve ön sıradan seyir keyfi” mesajı paylaşıldı.

Henüz başka bir ayrıntı belli olmazken, ünlü çizgi film fuarı çevrim içi gerçekleştirileceği kesinleşti. Fuar eğer ertelenmeseydi 23 Temmuz tarihinde başlaması planlanıyordu. Fuar takipçilerinin tahminlerine göre fuarın yalnızca fragman yayınlarından oluşmayacağı düşünülüyor.

Bilindiği üzere dünya genelince MWC 2020 ve E3 2020 gibi büyük organizasyonlar COVID-19 sebebiyle 2021 yılına ertelenmişti. Salgının 2020 yılı sonuna kadar henüz kararı açıklanmamış hangi fuar ya da organizasyonları iptal ettirecek merakla bekleniyor.

Kaynak : shiftdelete

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here