PlayStation Store indirimleri başladı! İşte fiyat farkları

0
79

PlayStation Store indirimleri nihayet başladı. Daha önceden indirimlerin iptal edildiği ve “Fırsatlar” sekmesinin kaldırıldığı ortaya çıktığında, kullanıcıları boykot kararı almıştı. İndirim sonrası PlayStation Store fiyat farkları da ortaya çıktı.

Geçtiğimiz hafta ortaya çıkan haberlerde PlayStation Store üzerinde yapılan değişiklikler protesto edilmişti. Birçok oyun platformu indirime giderken, PS Store ise indirimleri sonradan yapmış oldu.

PlayStation Store indirimleri başladı
PlayStation oyuncularının uzun zamandır beklediği PlayStation Store indirimleri bugün itibariyle başladı. İndirimlerin geçerlilik tarihi oyundan oyuna değişiyor. Ancak 30 Nisan tarihine kadar geçerli olan indirimler de yer alıyor. İndirimlerin başlamasıyla da birlikte mağaza “Fırsatlar ve Teklifler” kısmı da menüde yer aldı.

İndirimlerin ne kadar yapıldığını görmek için “En çok oynanan oyunlar” sekmesini inceledik. Bu kısımda PlayStation oyuncuları tarafından, en çok tercih edilen oyunlar yer alıyor. Bu sekmede bazı oyunlarda indirim olurken, bazılarında olmadığı görülüyor.

Yapılan indirimler sonucunda, boykot kararı alan oyuncuların nasıl bir tepki vereceği de merak ediliyor. Salgın önlemleri nedeniyle evde bulunan birçok kişi, konsol oyunlarıyla zamanını geçiriyor. Diğer oyun platformları indirim yaparken PlayStation Store‘da indirim olmaması tepki çekmişti.

KAYNAK : shiftdelete.net

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here