İOS 14 konsepti yeni özellikler, yenilenen simgeler ve her zaman açık bir ekran hayal eder

0
23


İOS 13 kağıt üzerinde heyecan verici bir yazılım güncellemesi olmasına rağmen, uygulamada karışıklık yaşandı. Kararlı bir beta sürümünün yayınlanmaması durumunda, Apple, iOS 13.1’in lansmanını yalnızca günler öncesine, iOS 13’ün lansmanından günler öncesine kadar taşımak zorunda kaldı . O zamandan bu yana, kullanıcılar arka planda çalışırken uygulamaların sıfırlanmasına neden olan inanılmaz derecede can sıkıcı bir RAM yönetimi sorunu da dahil olmak üzere sorunlarla karşılaşmaya devam etti.

Sadece iOS 14’ün gelecek yıl daha yumuşak bir şekilde ortaya çıkmasını umuyoruz, ancak bu arada Apple’ın bir sonraki büyük yazılım güncellemesi için neler sakladığını hayal edebiliyoruz. Şanslıysak, Hacker 34’ün YouTuber’u en son videosunda hayal ettiği harika bir konsept gibi görünebilir ( 9to5Mac üzerinden ).

Pek çok kavram ciddiye alması imkansız olacak kadar tuhaf, ama bu videoda gördüğümüz her şey gerçekçi olarak iOS 14’ün bir parçası olabilir. Apple’ın ikonlarını güncellemesinden bu yana çok uzun zaman geçti ve çoğu Modern yenileme Ve iPhone’un gerçek telefon deneyimiyle ilgili ciddi bir şikayetim varsa, çoklu görev yapmaya çalıştığınızda arama ekranının ne kadar tuhaf olabileceğidir. Ekranın en üstünde bir tür widget yapmak, en azından benim görüşüme göre, memnuniyet verici bir tempo değişikliği olacaktır:

Konseptin diğer yükseltmeleri, klavyede yerleşik GIF’ler, Bölünmüş görünüm sonunda iPad’den geçiş yapma, Sürükle ve Bırak işlevsellik, birden fazla hesap için destek ve varsayılan uygulamaları ayarlama yeteneğidir. Bunların herhangi biri ve tümü, çoğu iPhone sahibi için hoş geldiniz eklemeleri olur ve hiçbiri ulaşılamayacak kadar uzak görünüyor.

KAYNAK :  https://bgr.com/2019/11/06/ios-14-concept-video-iphone-12-always-on-display/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here