iOS 14 gözler önüne serildi! İşte görüntüler

0
72

Apple’ın WWDC 2020 etkinliğinde duyuracağı ve eylül ayında iPhone 12 serisini tanıttıktan sonra kullanıcılarla ile buluşturacağı iOS 14 hakkında detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu kez sızdırılan iOS 14 videosu oldukça şaşırttı.

Çin’de iOS 14 videosu ortaya çıktı! Gerçek iOS 14 özellikleri mi ?

Çin’in sosyal medya platformu olarak adlandırılan Weibo’da paylaşılan bir video kafaları oldukça karıştırdı. Bazı kaynaklar bu yazılımın Apple geliştiricileri için hazırlanan bir sürüm olduğunu iddia ediyor olsa da bunun farklı bir cihazda oluşturulan sahte bir arayüz olma ihtimali de oldukça yüksek.

Tahmin edebileceğiniz gibi Apple bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Birçok kaynak bu sürümün şimdiden bazı kişilerin eline geçtiğini belirtiyor. Sızıntıların kaynağı olan ve iOS 14 sürümünü kullanan iPhone modelinin Çinli bir esnaftan, binlerce dolar karşılığı, satın alındığı iddia ediliyor.

Videoda yer alan telefonun iPhone 11 olduğu belirtildi. İlgili görüntülerin gerçek olup olmadığı hakkında bir yorum yapmak şu aşamada biraz zor. İlerleyen günlerde iOS 14 hakkında daha çok bilgiye erişebiliriz.

Son olarak iOS 14’ün uygulamalar konusunda yeni bir yöntem ile geleceği belirtilmişti. Geliştiriciler, bu yöntem sayesinde kartları daha iyi bir pazarlama aracı olarak kullanabilecek.

Kullanıcılar, bir uygulamayı indirmeden önce o uygulamanın ekran görüntülerinden yararlanabilecek. Bu kartlar, insanların bir uygulama hakkında daha doğru bir şekilde karar vermesini sağlayacak. Sizce bu videodaki iOS 14 gerçek mi?

Kaynak : shiftdelete

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here