iOS 13.3 Güncellemesi Çıktı! İşte Gelen Tüm Yenilikler

0
68
iOS 13.3 Güncellemesi Çıktı! İşte Gelen Tüm Yenilikler

2019’un son büyük iOS 13 güncellemesi nihayet indirme zevkinize hazır.

Geliştiricilerle haftalarca süren beta testlerinden sonra, Apple bugün halka açık iOS 13.3 ve iPadOS 13.3’ü piyasaya sürdü . Güncelleme, ebeveynler için bazı yeni Ekran Saati denetimlerinin yanı sıra bir dizi kritik hata düzeltmesi içeriyor.

iOS 13.3 sürümüyle birlikte gelen yenilikler

iPhone ve iPad kullanıcıları, iOS 13.3’ü Ayarlar uygulamasındaki Yazılım Güncelleme bölümü üzerinden havadan güncelleme olarak indirebilirler. Apple ayrıca bugün TVOS 13.3, WatchOS 6.1.1 ve MacOS 10.15.2 de yayınladı.

iOS 13.3, ebeveynlerin, günün belli saatlerinde kiminle konuştuğunu ve kiminle konuştuğunu sınırlamaya yardımcı olmak için yeni bir Ekran Saati İletişim Sınırları özelliği ekler . Ayrıca, kaydırmak için fazladan bir dokunuşla harcamaktan nefret ediyorsanız, Animoji etiketlerini klavyeden gizleme seçeneği de vardır. Ayrıca, bir başlık altı iyileştirme ve hata düzeltmeleri de var.

TvOS ve watchOS güncellemeleri oldukça küçük ve çoğu küçük gelişmelere odaklanıyor. Apple, beta test aşamasında, şirket tatillerine girmeye hazırlanırken, başka büyük iOS 13 güncellemesinde de bulunmuyor. Önceki 13.x güncellemelerinin ne kadar hatalı olduğunu göz önünde bulundurarak, daha uzun ara vermenin gelecekte daha istikrarlı beta sürümleri oluşturmasını umuyoruz.

https://671266/ios-13-3-is-out-with-new-screen-time-controls-for-parents/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here