Galaxy Note 9 ve Galaxy S9 için One UI 2.1 müjdesi

0
45

Samsung Galaxy Note 9 ve Samsung Galaxy S9 kullanıcılarını sevindiren haber geldi. Zira Galaxy S9 One UI 2.1 güncellemesi ve Galaxy Note 9 One UI 2.1 güncellemesi için resmi açıklama yapıldı. Detaylar neler?

Galaxy S9 ve Galaxy Note 9 One UI 2.1 ile yenilenmeye hazırlanıyor

Güney Kore devinin resmi forum sitesinde moderatörlük görevini üstlenen bazı kullanıcılar, uzun süredir beklenen güncelleme hakkında mesajlar paylaşıyor. Bu mesajlar, Samsung’un yukarıda belirtilen cihazlar için One UI 2.1 desteğini gözden geçirdiğini ve bu güncellemenin geliştirilme aşamasında olduğunu ortaya koyuyor.

Daha önce bu iki modelin bu yazılım ile güncellenip güncellenmeyeceği konusunda sessiz kalan Samsung, şimdi kendi forumu aracılığı ile tarafını belli etti. Samsung’un yazılım ekibi, bu 2 telefonun performansını artıracak.

Galaxy Note 9 ve Galaxy S9 için hangi özelliklerin yeni yazılıma eklenmesi gerektiğini düşünen Samsung bu süreçte dikkatli olacağını ifade etti. Samsung’un bünyesinde çalışan bir forum yetkilisi de testlerin yakında başlayacağını söyledi.

Aylardır kendisi hakkında konuşulan güncelleme için henüz resmi bir tarih mevcut değil. Günler geçtikçe bu yazılım ile alakalı daha fazla bilgi edineceğiz. Sizce Galaxy S9 ve Galaxy Note 9 modelleri bu güncellemeyi ne zaman alacak?

Kaynak : shiftdelete.net

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here