Bu hayallerimizdeki iphone 12 pro mu?

0
44

Apple’ı sevin veya bundan nefret edin, şirketin iPhone serisinin diğer akıllı telefon serilerinden daha fazla vızıltıya neden olduğu konusunda hala bir soru yok.

Samsung’un amiral gemisi telefonları, şirketin imtiyazlı bir söz vermesine yardımcı olan multi milyar dolarlık pazarlama ve reklam kampanyaları sayesinde her zamankinden daha yakın hale geliyor , ancak iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max hala bir ligde kendi. Aslında, Samsung ilk akıllı telefonunu devrim niteliğinde katlanabilir bir OLED ekrana sahip yeni piyasaya sürdü ve yine de Apple’ın son zamanlarda çıkan iPhone 11 modellerini sohbet ve buzz’larla çevrimiçi olarak eşleştiremiyor gibi görünüyor.

Bütün bunların en inanılmaz yanı Samsung Galaxy Fold’un tamamen yeni bir form faktörü ve daha önce gördüğümüz hiçbir şeye benzemeyen bir tasarımı. Bu arada, yeni iPhone 11 serisi, geçen yılki iPhone XR / XS ve 2017’den iPhone X’e benziyor, ancak yeni kameralarla. İşte bu… ve henüz bu telefonlar hala kasabanın konuşmasıyken, Galaxy Fold artık ABD ve diğer akıllı telefon pazarlarında bile zar zor söz ediliyor. Aynı tasarımı arka arkaya geçen bir yıl boyunca yeniden kullanan iPhone modellerinde böyle bir şey varsa, Apple, iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max’i piyasaya süren yepyeni bir görünüme sahipken 2020’nin nasıl olacağını hayal edin Şimdiye kadar gördüğüm en çarpıcı iPhone tasarımı.

Bir akıllı telefon serisinin web için ne kadar popüler olması gerektiğini düşünün, tıpkı şimdiki el cihazlarının mağaza raflarına çarpması gibi, yeni nesil modeller hakkında uğraşmaya başlaması. Geçtiğimiz Eylül ayında piyasaya sürülen iPhone 11 serisinde de aynen böyle oldu. İnsanlar yeni iPhone 11 ve iPhone 11 Pro modellerinin teslimatını bile yapmamışlardı ve biz zaten Apple’ın iPhone 12 ve iPhone 12 Pro akıllı telefonları için sahip olduğu şey hakkında söylentiler duyuyorduk.

Her zaman olduğu gibi, şu ana kadar duyduğum ilk bilgilerin çoğu TF Uluslararası Menkul Kıymetler analisti Ming-Chi Kuo’dan geldi. Dışarıdaki en çok takılan Apple içerisiydi ve Apple’ın planlarını sızdırmaya gelince müthiş bir sicili var. İPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max’ın söz konusu olduğu yerlerde Kuo, Apple’ın 2020 iPhone’larında 5G desteği, 120Hz yenileme hızı ile yeni ProMotion ekranları, yeni kameralar ve iPhone 5’e geri dönecek dev bir yeniden tasarım sergileyeceğini söylüyor Herkesin çok sevdiği tasarım.

Başka kaynaklardan gelen söylentiler, Apple’ın ayrıca TrueDepth kamera sisteminin bileşenlerini üst çerçeveye sığacak ve çentiği ortadan kaldıracak kadar küçük hale getirmek için yenileme çalışmaları üzerinde çalıştığını gösteriyor. YouTube kanalı teknik şoku bu notu aldı, ancak Apple’ın yayınlanmamış iPhone 12 Pro’yu yeni bir videoda hayal etmeye karar verdiğinde Kuo’nun iPhone 12’nin yeni yassı metal kenarları hakkındaki raporunu kaçırmış olmalı. Bununla birlikte, videoyu izleyen Apple hayranları, bu yeni iPhone 12 Pro konseptinin tüm ekranlarda ne kadar inanılmaz göründüğünü gördüklerinde bu ihmali tamamen unutacaklarını söyledi.

Apple’ın yeni iPhone’larını gerçeğe dönüştürmekten yaklaşık 10 ay geçtiğimizden, Kuo gibi güvenilir kaynaklar bitmiş iPhone 12 ve iPhone 12 Pro tasarımlarını bir süre boyunca etkilemeyecek. Bu arada, aşağıya gömülmüş video klip gibi konsept videolarının bizi yönlendirmesi gerekecek.

KAYNAK : bgr.com/2019/11/11/iphone-12-leaks-2020-design-pro-max-features

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here