Battlefield 5’e yeni bir karakter geliyor

0
39

Electronic Arts tarafından geliştirilen çevrimiçi savaş oyunu Battlefield 5, yeni güncellemeyle kozmetik bir karakter daha kazanıyor. Oyunda ücret karşılığında satın alınabilen kozmetik görünüşlere güncelleme ile bir yenisi ekleniyor. 12 Mayıs’ta oyuna gelecek güncelleme ile kozmetik görünüş olarak satın alınabilen Steve Fisher karakteriyle buluşacağız.

Yeni Battlefield 5 karakteri: Steve Fisher

Oyuna eklenecek yeni elit asker de diğer karakterler gibi mağazadan ücret ödenerek satın alınabiliyor. 12 Mayıs Pazartesi günü gelecek güncelleme ile karakteri oyunda göreceğimiz duyuruldu. Yeni askerin oyuna eklenmesinin ardından diğer detaylar oyun tarafından paylaşılacak.

“Cesaretinizi bulmanın en iyi yolu çatışmaya katılmaktır”

Oyuna eklenecek Amerikalı karakterin hobileri savaş ve sinema olarak dikkat çekiyor. Steve, düşman uçaklarını düşürmekle meşgul değilken sinemaya ilgi gösteriyor. Bu karakter canını hiçe sayarak cephede düşmana karşı savaşıyor. Gelin Steve’in detaylarına birlikte bakalım.

  • Grup: Müttefik
  • Özel Yakın Muharebe Silahı: Knuckle Duster
  • Doğum Yeri: San Francisco, ABD
  • Öznitelikler: Vatansever, tuhaf, kaygısız

Steve Fisher hakkında paylaşılan bilgilerin yanı sıra karakter için kısa bir tanıtım videosu da yayınlandı. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. 12 Mayıs’ta yayınlanacak olan 6.6 numaralı güncelleme ile karakter oyunumuza eklenmiş olacak.

Kaynak : shiftdelete

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here