Apple, Düşük Maliyetli Yeni Bir iPhone SE Modelini Duyurdu!

0
108

Apple, 4.7 inç LCD ekran, Touch ID ev düğmesi, A13 Bionic çip ve 399 $ ‘dan başlayan 256GB’a kadar depolama alanına sahip uzun süredir söylentileri olan 2020 iPhone SE’yi resmen açıkladı.

Siyah, beyaz ve (PRODUCT) RED renk seçenekleriyle sunulan ikinci nesil iPhone SE, iPhone 8’inkine benzer tamamen siyah bir cepheye sahip havacılık sınıfı alüminyum ve cam bir tasarıma sahip.

Apple’ın bugün bir basın bülteninde sunduğu düşük maliyetli 2020 iPhone SE’nin piyasaya sürülmesi , Apple’ın daha önce Apple’ın hattındaki en uygun fiyatlı iPhone modelleri olan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ı durdurduğunu görüyor.

İlk iPhone SE, küçük boyutlu, üst düzey performans ve uygun fiyatın eşsiz kombinasyonunu seven birçok müşteriyle bir hit oldu; yeni ikinci nesil iPhone SE, harika bir fikir üzerine kuruluyor ve harika fotoğraflar ve videolar için şimdiye kadarki en iyi tek kamera sistemimiz de dahil olmak üzere her açıdan geliştiriliyor. iPhone SE, harika pil ömrü sağlayan, çarpıcı Portre modu ve Akıllı HDR fotoğraflar çeken, stereo sesle inanılmaz videolar çeken, oyunlar ve süper hızlı web sörfü için harika olan A13 Bionic’in sektör lideri performansına sahiptir ve aynı endüstri ile üretilmiştir – müşterilerimizin beklediği öncü güvenlik özellikleri. Apple’ın Dünya Çapında Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Phil Schiller, iPhone SE’nin müşterilerin eline geçmesini bekleyemeyiz.

Değiştirildiği iPhone 8 hattının aksine, iPhone SE daha önce beklendiği gibi daha büyük bir “iPhone SE Plus” dan bahsetmeden sadece bir boyutta mevcuttur.

Kaynak : https://www.theapplepost.com/2020/04/15/apple-announces-new-low-cost-iphone-se-priced-from-399/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here