200 TL değerindeki 3 oyun kısa süreliğine ücretsiz!

0
81

Assassin Creed Valhalla’nın duyurulmasının üzerinden kısa bir süre geçerken Assassin’s Creed 2, Ubisoft tarafından bir kez daha ücretsiz hale getirildi. Ubisoft bu oyunu ücretsiz hale getirirken, oyuncuların karşısına iki oyun ile daha çıktı.

Bu kapsamda 5 Mayıs tarihine kadar Assassin’s Creed 2, Child of Light ve Rayman Legends isimli oyunlara ücretsiz olarak sahip olmanız mümkün. Ubisoft uPlay uygulamasını bilgisayarınıza yüklemeniz ve bir hesap oluşturmanız yeterli.

Assassin’s Creed 2 ve iki oyun daha kısa süreliğine ücretsiz!

Rayman Legends için buraya, Child of Light için buraya ve son olarak Assassin’s Creed 2 için buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. ” Get it for free” seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza çıkan adımları takip etmeniz yeterli.

Üç oyunun toplam fiyatı yaklaşık 200 TL. Rayman Legends, Steam‘de 89 TL’ye satılıyor. Child of Light isimli oyun 67,99 TL fiyat etiketi ile karşımıza çıkarken aralarındaki en dikkat çekici yapım olan Assassin’s Creed 2’nin normal fiyatı 44.99 TL. Ancak yüzde 66’lık indirim kapsamında Steam üzerinden “Deluxe Edition” versiyonunu 15,29 TL’ye satın almak mümkün.

Kasım 2009’da piyasaya sürülen ve PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Windows, Xbox 360 gibi oldukça geniş bir platform seçeneğine sahip olan Assassin’s Creed 2’nin sistem gereksinimleri şu şekilde;

– İşletim Sistemi: 32 veya 64 bit Windows XP / Vista / 7
– İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz veya AMD Athlon X2 64 2.4 Ghz
– Bellek: 1.5 GB
– Ekran Kartı: 256 MB DirectX 9.0 destekli
– Boş Alan: 8 GB

Kaynak : shiftdelete.net

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here