ŞOK Aktüel 15 Mayıs 2019 Kataloğu – ŞOK Aktüel Bu Hafta Ramazan Özel Fırsatları

0
28

Şok Market, aktüel ürünler kataloğu her hafta olduğu gibi bu hafta da yoğun ilgi görüyor. Peki, bu hafta Şok Aktüel 15 Mayıs Kataloğu ile hangi ürünler indirime girecek? Şok 15 Mayıs 2019 aktüel ürünler kataloğu içerisinde bulunan indirimli ürünler haberimizin devamında.

Şok Market, aktüel ürünler kataloğu mayıs ayının içerisinde yine dolu dolu fırsat ürünleri ile sizlerin karşısına çıkıyor. Bu hafta Şok markete birbirinden özel fiyatlar ve kaliteli ürünler geliyor. Tüketicilerin yakından takip ettiği ve merak ettiği Şok Aktüel kampanyasında yer alan indirimli ürünleri detaylı bir şekilde inceledik. 15 – 21 Mayıs 2019 tarihleri arasında geçerli olacak olan ŞOK aktüel indirim broşüründe herkesin beğenisini kazanacak aktüel kampanyalar var. Katalog içerisinde çocukları çok memnun edecek bisiklet seçeneklerinden ev tekstil ürünlerine kadar birçok indirimli ürünü bulabilirsiniz. Şok Aktüel bu hafta da vatandaşların beğenisini toplayacak ancak stoklarla sınırlı olan ürünleri kaçırmamak için acele etmekte fayda var. Şok Aktüel katalog indirimleri ile gelen fırsatları yakından görmek istiyorsanız haberimizi okumaya devam edin.

ŞOK AKTÜEL 15 MAYIS 2019 KATALOĞU

Şok Market, Aktüel 15 Mayıs 2019 kataloğu ile bu hafta cazip ve kaliteli ürünler sizlerle buluşuyor. Kampanyanın ilk sayfasında çocuklar için bisiklet fırsatları ve aynı zamanda ev tekstil ürünleri görüyoruz. ŞOK kataloğu ile çocuk bisikletleri 20 jant bisikletin yanı sıra çocuk akülü ATV de uygun fiyatlı olarak sizlerle buluşuyor. Yine Şok aktüel listesi ile çok amaçlı yatak örtüsü ayakkabı ve terlik gibi fırsatlarda bu hafta sizleri bekliyor.

Şok aktüel kataloğu indirim fırsatlarının listesi şu şekilde

Go Kidy çocuk bisikleti 16 jant 239 TL
Go Kidy 20 jant bisiklet 279 TL
Pilsan akülü ATV 2 yıl garantili 279 TL
Çift kişilik çok amaçlı yatak örtüsü 39,90 TL
Tek kişilik çok amaçlı yatak örtüsü 34,90 TL
Kadın terlik 8,99 TL
Erkek terlik 9,99 TL
Kadın erkek spor ayakkabı termo taban 34,90 TL

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here