Recep İvedik 6 Netflix Platformuna Geldi

0
57

Şahan Gökbakar’ın çok sevilen serisinin son filmi Recep İvedik 6, Netflix’e geliyor. Hal böyle olunca Recep İvedik 6 Netflix’e ne zaman gelecek? Yayın tarihi belli mi? her yerde aranmaya başladı. İzlenme rekorları kıran seride Recep İvedik karakteri yeni maceralarıyla sevenleriyle buluşacak. Peki, Recep İvedik 6 yayın tarihi belli oldu mu?

Recep İvedik 6 Netflix’e Geldi

Şahan Gökbakar’ın yazdığı ve kardeşi Togan Gökbakar’ın yönetmenliğini yaptığı Recep İvedik 6, 2019 yılında sinemalarda yerini aldı. Gişe rekoru kıran Recep İvedik 6 istediği başarıyı elde etmekte geç kalmadı. 

Recep İvedik Serüveni Devam Ediyor

Recep İvedik ve dolayısıyla Şahan Gökbakar 2008 yılından beri sinemaseverler ile buluşuyor. Serinin ilk filminde karakterimiz Antalyalı bir iş adamının cüzdanını bulur ve cüzdanı adama teslim etmek için yola çıkar. Bunun ardından cüzdanın sahibi olan iş adamı Recep İvedik’e bir tatil hediye eder. Bu tatilde Recep’in başına bin bir türlü husumet gelecektir. Serinin ikinci filmi ‘Recep İvedik 2’de babaannesini mutlu etmeye çalışan Recep iş dünyasına girer. Serinin üçüncü filmi ‘Recep İvedik 3’te Babaannesinin ölümü nedeniyle can sıkıntısını geçirmek isteyen Recep karate kursu, psikolog, avcılık, kütüphanecilik ve tiyatro ile ilgilenmeye başlar. Serinin dördüncü filmi ‘Recep İvedik 4’e geldiğimizde kendimizi panamanın ıssız sahilinde buluruz. Recep İvedik mahalledeki çocukların futbol oynayabilmesi için arsa satın almak ister. Bunun için ıssız bir adada geçen yarışmaya katılmaya karar verir. Recep İvedik 5 filminde mahalleden şoför ismet vefat etmiştir. Onun son görevini yerine getirmek için Recep ve arkadaşı Nurullah olimpiyatlara sporcuları taşımaya başlar. Tabii ki yolda ve yarışmaların yapılacağı Üsküp’e vardıklarında macera başlar.

RECEP İVEDİK 6 FİLMİNİN KONUSU

Recep İvedik 6, Şahan Gökbakar’ın canlandırdığı Recep İvedik Karakterinin Kenya macerasını anlatmakta. Recep İvedik, evinde televizyon izlerken kapıya postacı gelir. Postacının teslim ettiği davetiye Recep’i oldukça heyecanlandırır. Davetiyede Recep İvedik’in Konya’da gerçekleştirilen kuru fasulye festivaline davet edildiği yazmaktadır. En yakın arkadaşı Nurullah ile birlikte Konya’ya gitmek isteyen Recep İvedik kendini yanlışlıkla Kenya’da bulur. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here