Sevgiliniz Sizi Yeterince Cazibeli Buluyor mu?

0
21

Sevgiliniz sizi cazibeli ve çekici buluyor mu ? sorusuna bu yamız’da cevap bulabilirsiniz.Karşı cinsin konumuz ile ilgili neler düşündüğünü duymanız sizleri biraz şaşırtıp birazda kendinize olan güveninizi yerine getirecektir. Sizlere bu konuyla alakalı cazibeli kadın nasıl olmalıdır sorusuna cevaplamanıza yardımcı olacak bir kaç öneri vereceğiz.

Çekici bayan olmak için karşı tarafı hareketleriniz ile etkiliyebilirsiniz. Çok heyecanlı ve stres yapıp dudaklarını yiyip bitiren kadınlardan mısınız ?Dudaklarını ısıran bayanlar erkekleri daha rahat etkilerler ve bu konuda en etkili yöntem diyebiliriz.Bu hareket erkeklerin gerçekten çok hoşlarına gidiyor. Kravat bağlamayı bilmiyorsanız hemen öğrenmelisiniz. Bir erkeği etkilemek istiyorsanız kravat bağlarken bunu çok rahat yapabilirsiniz. En önemli etken ise masaj dır. Masaj yapmayı bırakın daha sözcüğünü duyduklarında bile etkileneceklerdir. Sevgiliniz ile göz temasını asla bozmayın göz göze geldiğiniz an gözlerinizi kaçırmadığınız taktirde bu özgüveniniz onu gerçekten çok etkileyecektir.

Giyim Tarzı Sevgilinizi Etkiler mi

Eğer çıplak olarak ben çok seksiyim diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz bu düşünce tarzı çok eskide kaldı. Zaman kıyafetler ile seksi olma zamanıdır. Dekolte olmayan bir elbise ile dekolte vermek ustalık ve marifet isteyen bir iştir. Eğer seksi kadın olmayı arzuluyorsanız. Topuklu ayakkabılarınızı hazır etmeniz gerekmektedir. Seksilik topuklu ayakkabılar ile başlar.Sessizlik içindeki topuk sesleriniz erkeklerin kalbinde atar.

Üst bluzunuz boyun kısmından straplez şeklinde tercih edilmelidir. Küçük bir frikikte bile onun aklını başından alabilirsiniz. Küpe seçiminiz mutlaka halka küpeden yana olmalıdır, halka küpeler iddalı olduğunuzun ifadesidir. Omzunuzdan düşük giyim tarzı ise çok seksi bulunduğundan emin olmalısınız. Eğer daha spor giyimden hoşlanıyorsanız deri parçalar deri etek ve taylar da bunun yerini alabilir.

Çekici Olmak İçin Saçlarınızın Önemi

Kadını kadın yapan en önemli unsur kuşkusuz saçlarıdır. Saç renginin etkileyici güzelliği erkekten erkeğe değişse de, buluştukları ortak noktalar hep aynıdır.

Erkeklerin çoğu genelde uzun saçlı kadınlardan hoşlanır. Uzun saçlı kahkülü bir bayan erkekler için gerçekten vazgeçilmezdir. Bir işle meşgulken yüzünüze düşen saçı kenara alış şekliniz çok önemli bu hareketle onu etkiliyebilirsiniz. Kadınlar arasında çok kullanılan bir yöntem olsada kalem ile yapmak harika sonuçlar verebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here