Ana Sayfa Magazin Şarkıcı Hatice Yine Rahat Durmadı! David Beckham’a Olay Kalça Yorumu

Şarkıcı Hatice Yine Rahat Durmadı! David Beckham’a Olay Kalça Yorumu

0
36

Her paylaşımı olay olan şarkıcı Hatice, bu sefer de eski futbolcu David Beckham hakkında yaptığı kalça yorumuyla olay yarattı.

Son zamanlarda yaptığı yiğit paylaşımlar ve söylemelerle isminden laf ettiren şarkıcı Hatice, son olarak bir efsane futbolcu David Beckham hakkında yaptığı kalça yorumuyla isminden laf ettirdi.

Sosyal medya kullanıcısı, David Beckham’ın takım elbiseli resmini paylaşarak taktığı saatin ne kadar hoş olduğunu söyledi.

BECKHAM YORUMUYLA OLAY YARATTI

Hatice, bir kullanıcının “David Beckham’ın saati çok iyi değil mi ya” paylaşımına “Kesinlikle poposu çok hoş” dedi.

“BENDEN SONRA HERKESE CESARET GELDİ”

Şarkıcı Hatice son olarak Şeyma Subaşı’nın paylaştığı resme “Benden sonra herkese bir cesaret geldi uzaktan uzaktan görüyorum” yorumunu yaptı. Bu yorumuyla alay mevzusu olan Hatice hakkında “Şu özgüvenin tasvirini alabilir miyim?, ‘Sen yokken buralar hep tarlaydı’ gibi yorumlar yaptı.

Şarkıcı Hatice Çarpar kimdir?

Ünlü Şarkıcı Hatice Çarpar, 6 Aralık 1978 yılında İzmir’in Narlıdere ilçesinde dünyaya gelmiştir. Asıl memleketi Elazığ’dır. ama babasının işi nedeniyle İzmir’e göç etmişlerdir. 3 adet kız, 3 adet de erkek kardeşi olan Çarpar, ailenin en büyük çocuğudur. İlk ve orta öğretimini Narlıdere İlkokulu’nda bitiren meşhur şarkıcı, daha sonra ailesinin maddi sıkıntıları nedeni ile eğitimini noktalamak zorunda kaldı.

Küçük yaşlardan itibaren sesinin güzelliği ile herkesin hayranlığını kazanan Hatice Çarpar, aile arasında ve yakınlarının düğünlerinde şarkı söylerdi. Sesi ile çevresindekileri adeta büyüleyen meşhur sanatçı, daha küçük yaşlardan itibaren istikbal vaat etmekteydi. Okuyamadığı için iş yaşamına atılan Çarpar, ailesinin ekonomik gelirine katkıda bulunmak için bir firmada sekreter olarak çalışmaya başladı.

Hem sesi hem de güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Hatice Çarpar, 1995 tarihinde de kaderini değiştirecek olan “İner Misin Çıkar Mısın?” adlı ses yarışmasına katıldı. tekrar İzmir’de düzenlenen bu yarışmada da birinciliği elde ederek yeteneğini herkese kanıtlamış oldu. Bu yarışmalardan sonra yıldızı parlayan meşhur sanatçı, profesyonel olarak şarkı söylemeye başlayarak müzik hayatına giriş yaptı.

1991 tarihinde Güney Aydan ile nikah masasına oturan Hatice, 2003 yılında eşinin beyin kanamasından vefat etmesi nedeniyle çok güç günler geçirdi. Daha sonra, 2007 yılında Ramiz Özbay ile hayatını birleştiren şarkıcı, bir sene sonra eşinden boşandı.

HENÜZ YORUM YOK