Sağlık Bakanlığı 2018 Ağustos Bazı İllere Kurum İçi Personel Atama Tayin Kurası

0
23

Sağlık Bakanlığı 2018 Ağustos ayı Balıkesir, Kayseri, Yozgat Ve İstanbul İlleri Kurum İçi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası yayınladı.

Sağlık Bakanlığı Kayseri, Yozgat İlleri Şehir Hastaneleri ile Balıkesir ve İstanbul ilinde hizmete yeni açılan sağlık tesislerinin tabip ve uzman tabip ihtiyaçlarının karşılanabilmesi amacıyla Balıkesir, Kayseri, Yozgat ve İstanbul İlleri Kurum İçi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası yapılacaktır.

Başvurular 26 Temmuz 2018 Perşembe günü başlayıp 2 Ağustos 2018 Perşembe Saat 18.00’e kadar devam edecektir. Başvuru evrakları en geç 7 Ağustos 2018 Salı Saat 18.00’e kadar Sağlık Bakanlığına ulaştırılması gerekmektedir. Atama sonuçları ve kura 17 Ağustos 2018 tarihi Cuma günü noter huzurunda bilgisayar ortamında gerçekleştirilecektir.

Bu kuraya başvuracak olanlar, PBS üzerinden başvurularını kesinleştirdikten sonra başvuru formunun çıktısını imzalayarak T.C. Sağlık Bakanlığı Genel Evrak Şubesi Bilkent Yerleşkesi Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı 6001 Cad. No:9 06800 Çankaya/ANKARA adresinde olacak şekilde kargo ile gönderecekler ya da elden teslim edeceklerdir.

Bu kuraya kadrosu Balıkesir, Kayseri, Yozgat ve İstanbul illerinde bulunan personelin tercih başvuruları kabul edilmeyecektir. Sağlık hizmetinin aksamaması ve etkili personel planlaması yapılabilmesi için, kura son başvuru tarihi itibariyle kadrosunun bulunduğu ile son atanma tarihinden itibaren fiilen en az 2 yıl çalışmış olan personelin müracaatları kabul edilecektir. Eş, sağlık ve öğrenim mazereti ile atananlar bulundukları iller için müracaatta bulunabilecektir. Kaynak:

Başvurular, 26 Temmuz 2018 – 2 Ağustos 2018 tarihlerinde Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü internet adresinde yer alan Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden yapılacak olup münhal kadrolar göz önünde bulundurularak en fazla 10 yapılabilecektir. İlan metni ve başvuru için TIKLAYINIZ.

Kaynak: mymemur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here