Sağlık Bakanlığı 200 Personel Alımı Yapacak

0
22

Sağlık Bakanlığı 200 danışman personel alımı Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi Kapsamında yapılacak. Danışman personel alımı şartları için tıklayınız.

Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü sağlık sisteminin güçlendirilmesi ve desteklenmesi projesi kapsamında alınacak danışmanlar için istihdam duyurusu yapıldı.Sağlık Bakanlığı, 49 ildeki 100 Sağlıklı Hayat Merkezinde (SHM) istihdam edilmek üzere bireysel danışmanlık hizmeti (tam zamanlı olarak) alınacaktır.

20 psikolog alımı şartları nelerdir? Üniversitelerin dört yıllık lisans eğitim programlarındaki psikoloji bölümünden mezun olmak,  tercihen konusunda yüksek lisans yapmış olmak, tercihen psikolog olarak en az iki yıl çalışmış olmak, tercihen çeşitli sertifika programlarına (aile danışmanlığı, evlilik danışmanlığı vb.) katılmış olmak gerekiyor.

Ayrıca Windows Office programlarını (Word, Excel, PowerPoint) kullanabilir olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, son başvuru tarihi itibarıyla 50 yaşını doldurmamış olmak gerekmektedir.

47 Sosyal Çalışmacı alımı şartları nelerdir? Üniversitelerin dört yıllık lisans eğitim programlarındaki sosyal hizmet (örgün eğitim) bölümünden mezun olmak, Tercihen konusunda yüksek lisans yapmış olmak,  tercihen sosyal çalışmacı olarak en az iki yıl çalışmış olmak, tercihen çeşitli sertifika programlarına (aile danışmanlığı, evlilik danışmanlığı vb.) katılmış olmak gerekmektedir.

Windows Office programlarını (Word, Excel, PowerPoint) kullanabilir olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak,  Son başvuru tarihi itibarıyla 50 yaşını doldurmamış olmak gerekmektedir.

16 diyetisyen alımı şartları nelerdir? Üniversitelerin en az 4 yıllık Beslenme ve Diyetetik bölümlerinden mezun olmak, tercihen konusunda yüksek lisans yapmış olmak, tercihen diyetisyen olarak en az iki yıl çalışmış olmak gerekmektedir.

Windows Office programlarını (Word, Excel, PowerPoint) kullanabilir olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, son başvuru tarihi itibarıyla 50 yaşını doldurmamış olmak gerekmektedir. Kaynak: Sağlık Bakanlığı 200 Danışman Personel Alımı Yapacak

52 Fizyoterapist alımı şartları nelerdir? Üniversitelerin (Yükseköğretim Kurulu tarafından denkliği kabul edilmiş üniversiteler dâhil) fizik tedavi ve rehabilitasyon/fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümünden lisans mezunu olmak, tercihen fizyoterapi ve rehabilitasyon alanında yüksek lisans yapmış olmak, tercihen fizyoterapist olarak en az iki yıl çalışmış olmak gerekmektedir.

Windows Office programlarını (Word, Excel, PowerPoint) kullanabilir olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak,  son başvuru tarihi itibarıyla 50 yaşını doldurmamış olmak gerekmektedir.

65 Çocuk Gelişimci alımı şartları nelerdir? Üniversitelerin Sağlık Bilimleri Fakülteleri bünyesinde dört yıllık lisans eğitim programlarındaki çocuk gelişimi bölümünden mezun olmak, tercihen konusunda yüksek lisans yapmış olmak, tercihen çocuk gelişimci olarak en az iki yıl çalışmış olmak, tercihen çeşitli sertifika programlarına (gelişimsel değerlendirme testi/envanteri, aile danışmanlığı vb.) katılmış olmak gerekmektedir.

Windows Office programlarını (Word, Excel, PowerPoint) kullanabilir olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak,  son başvuru tarihi itibarıyla 50 yaşını doldurmamış olmak gerekmektedir. Başvuru ilan metni için TIKLAYINIZ.

Kaynak : mymemur.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here