QNB Finansbank Online ve Hızlı Kredi Kartı Başvurusu

0
42

QNB Finansbank, en çok kredi kartı veren bankalar arasındadır. Bu bankadan ev hanımı ya da öğrenci olsanız bile kredi kartı almanız mümkündür. Ancak bunlar için belli başlı şartları taşıyor olmanız gerekir. Finansbank kredi kartı başvurusu banka şubelerinden, internet sitesinden, mobil uygulamadan ya da müşteri hizmetlerinden yapılabilmektedir.

Finansbank kredi kartı başvurusu şartları nelerdir?

QNB Finansbank’tan kredi kartı sahibi olmanın en kolay yolu, bankanın müşterisi olmaktır. Bu banka, kendi müşterilerine daha kolay kredi kartı vermektedir. Aynı zamanda devletten kredi ya da burs alan üniversite öğrencilerine de kredi kartı sunmaktadır. Ev hanımlarının evde yaptıkları ek işler varsa, bunların belgelenmesi halinde de kredi kartı verebilir.

QNB Finansbank’tan kredi kartı alabilmek için en az 18 yaşında olmanız gerekir. Başvurunuzu yaptıktan sonra banka, size en uygun kart türünü belirleyerek kredi kartınızı adresinize gönderecektir.
Kredi katı başvurunuzun olumlu sonuçlanabilmesi için kredi notunuzun yüksek olması gerekir. Finansbank, kredi notu ortalama ve ortalamanın üzerinde olan kişilere kredi kartı sağlamaktadır.
Bu bankadan daha önce çekmiş olduğunuz krediniz varsa, kredi kartınızı almanız daha kolay olacaktır.
Kredi kartına başvuru sırasında belgelenebilir gelirinizin olması gerekir.

QNB Finansbank Kredi Kartı Özellikleri

QNB Finansbank’ın ülke genelinde anlaşmalı olduğu 1.500’ü aşkın marka ve 250.000’in üzerinde alışveriş noktasında beklentilerinizin ötesinde avantajlar ve hayatınızı kolaylaştıracak hizmetler sizi bekliyor.

Finansbank kredi kartları; CardFinans, CardFinans Temassız, CardFinans Xtra, E-CardFinans, CardFinans Go, CardFinans BÜMED, CardFinans Trabzonspor, Fenerbahçe CardFinans, CardFinans Bursaspor olmak üzere her türlü ihtiyaca yönelik olarak hazırlanmıştır.

Tüm kart sahipleri CardFinans özelliklerinden yararlanabilir ayrıca Finansbank üye işyerleri başta olmak üzere Visa ve MasterCard logosu bulunan tüm harcama noktalarında kredi kartlarını kullanabilirler.

QNB Finansbank Kredi Kartına Nasıl Başvurulur?

Cep telefonunuzdan 2273’e TC kimlik numaranızı yazıp kısa mesaj göndererek CardFinans başvurusu yapabilirsiniz.

Anında CardFinans logosunu gördüğünüz tüm Finansbank Şubeleri’ne kimliğinizle birlikte giderek CardFinans’a başvurabilir, aynı gün içinde kartınıza sahip olabilirsiniz.

www.finansbank.com.tr’de İnternet Şubesi alanından, www.cardfinans.com.tr’de Kart Başvuru alanından, 0850 222 0 900’den veya Finansbank Şubeleri’nden başvurunuzu yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here