Geleceğin Klasikleri Olacak 2020 Otomobilleri

0
101

Klasik bir arabayı neyin farklı kıldığının tanımları. Burada ABD’de Klasik Otomobil Kulübü, klasik olarak kabul ettiği arabaların bir listesine sahiptir ve hepsi 1915 ve 1948 arasında inşa edilmiştir. 1915’ten önce inşa edilen bir araç şu anda antika olarak kabul edilmektedir. Kanada’da klasik terimi 25 yaşın üzerindeki araçlara uygulanır. İngiltere’de, çoğu özneldir, ancak bazıları 40 yaşın üzerindeki veya 15 yaşından büyük olan ve 15.000 £ üzerinde bir değere sahip otomobillerin vergiden muaf statüsünü kullanmasına rağmen.

Bunlar, insanların yol boyunca 20 yıl boyunca açık artırmaları ve gizli reklamları izleyeceğini ve bazılarının ciddi paraya değeceğini düşündüğümüz arabalar.

Toyota Supra

Yorumlarınızı dört gözle bekliyoruz, ancak zaman bunu taşıyacak. Toyota Supra meşru piyasadaki en iyi spor araba biridir ve 20 yıl içinde, Supras bu yeni nesil çoğunluğu ya çöktü veya ağır modifiye olur. Kalbinde BMW, son derece sağlam ve ayarlanabilir bir BMW B58 turbo altı silindirli motor ve güvenilir 1.000 hp drag yarışı canavarları inşa etmek için yarış çoktan başladı. Supra’nın kutudan çıkan mükemmel bir spor otomobil olması ve asılsız arabaların nadir olması, statüsünün gelecekte tahsil edilmesini sağlayacaktır.

Mazda MX-5

Birinci nesil (NA) Miata artık değiştirilmemiş veya ölüme terk edilmemiş birkaç modelle aranıyor. NB ikinci nesil bu şekilde ilerliyor, ancak hafif şişirilmiş NC üçüncü neslin aynı tahsil durumuna ulaşması pek olası değil. Bununla birlikte, mevcut ND jenerasyonu küçük roadster için gerçek bir form dönüşü olmuştur. Hafif şasisi ve çevik kullanımının yanı sıra, Mazda MX-5’in 2019’da bir motor yükseltmesi yapıldı, 2.0 litrelik motor şimdi 155 hp’den 181 beygir gücü üretiyor ve bu da gelecekte 2020 modelleri daha çok aranacak.

Nissan gtr

Nissan GT-R 2020 için yeni değil, ama önemini unutmamalıyız. GT-R’nin yaşlandığına dair birçok yasal şikayet olsa da, bunlar 20 yıldan fazla bir süre içinde geçerli olmayacaktır. Hala olağanüstü hızlı bir otomobil ve bir spor otomobile uygulanan Japon mühendisliğinin en iyi örneği. Daha da önemlisi, her GT-R nesli tahsil edilebilir hale geldi ve bunların hiçbirinin tarihsel önemini tartışmak yok. Nissan, yeni nesil GT-R’yi elektrikli bir geleceğe almayı seçerse, mevcut taban 3.8 litrelik ikiz turbo V6, türünün son örneği olacak. Tabii ki, 2020 GT-R Track Edition ve GT-R Nismo premium klasikleri olacak, ancak temel modeller de notu verecek

Chevrolet Corvette C8 Stingray

Daha güçlü ve daha aranan yeni Corvette’in varyantları gelecekteki klasik araba koleksiyoncuları için mevcut olacak. Bununla birlikte, ön motorlu bir spor otomobil olmaktan orta motorlu bir süper otomobile geçişin ilk model yılı, rozet için tarihi bir andır. Şimdi süper otomobil rakiplerinden süper otomobil rakiplerine geçti ve bu bazı meraklıların ağızlarında ekşi bir tat bırakarken, zaman içinde unutulacak. Oyun değiştirici terimi aşırı kullanıldı, ancak burada uygun. Corvette Amerika’nın ilk mavi yakalı süper arabası haline geldi ve egzotik süper araba üreticilerini fark etti.

Bentley Uçan Mahmuz

Bentley, 2023 yılına kadar tüm serisini elektrikli hale getirmeyi planladığını söyledi. Bu, yeni çift turboşarjlı 6.0 litrelik W12 Bentley Flying Spur’un tamamen gaz motorlu bir sedan olarak kısa ömürlü olacağı anlamına geliyor. 626 bg ve 664 lb-ft torku, geleceğe arzulanan şekilde kalmasına yardımcı olacaktır. Bentley yeni bir döneme girmeyi dört gözle bekliyor, bu nedenle son Mulsanne model yılı otomobilleri de dahil olmak üzere bu dönemin sonunda her şeyin çok sevilen ve istenen bir Bentley klasiği olacağı garanti ediliyor.

Ford Mustang Shelby GT500

Shelby otomobillerinin klasik olma konusunda uzun bir geçmişi var ve 2020 GT500 yeni bir fabrikada inşa edilmiş yüksek performanslı Mustang kriteridir. 760 beygir gücü ile 5,2 litrelik süper şarjlı bir V8 ve 3,3 saniyede 60 mil / saat hızla vurabilme özelliği onu uzun süre hatırlamamızı sağlıyor. Bir tane satın alın, o yılan rozetini temiz ve parlak tutun ve 20 yıldan fazla bir sürede amortismana tabi bir varlık olması pek olası değildir. Bir tane satın alın ve sürülmesi gerektiği gibi sürün ve birisi hala iyi bir ev vermek isteyecektir.

Mini Cooper SE

Mini aslında döneme uygun ve karakter dolu, uygun fiyatlı, kompakt bir araba olmanın simgesi haline geldi. Mini SE tam olarak bunu bir elektrikli arabaya geçerken sunuyor. Ancak, küçük elektrikli Mini iki yoldan gidebilir. Ya hidrojen yakıtlı araba kullanırken hep korunmaya değer bir tuhaflık olarak bakılacak, ya da yükseltilmiş bir pil paketi ile klasik bir günlük sürücü olarak popüler olacak. İnsanlar şu anda düşük aralığına odaklanıyorlar, ancak 20+ yıl içinde insanlar tek bir şarjla 300 mil hızla atlayacaklar, bu bir fark yaratmayacak.

Porsche 911 Carrera S

Yeni 2020 model yılı Porsche, herhangi bir yüksek performanslı trimde bir shoo-in, ancak manuel olarak yüklenmiş Carrera S’yi seçenler gelecek nesiller için bir iyilik yapıyor. Manuel şanzıman ölüyor ve insanlar her zaman 911’e sevgiyle bakacaklar. Bu gerçekleri bir araya getirin ve gelecekteki bir klasik arabanız var. Bir noktada, manuel şanzıman Porsche’lerin yakın zamanda arkadan motorlu Porsche’lerin yaptığı gibi pazarda kendi kabarcıklarını yaratacağı da muhtemel. Eğer ikisini karşılayabiliyorsanız, bir tane satın alın ve garaja bir levhayla yapıştırın. Çocuklarınız daha sonra bunun için size teşekkür edeceklerdir.

Porsche Taycan

Porsche’nin ilk tamamen elektrikli otomobili klasik olacak. Popüler ya da niş bir klasik olup olmayacağı başka bir konudur ve muhtemelen pil elektrik gücünün gelecekteki standardımız haline gelmesine bağlıdır. Güç açısından, Taycan’ın 562 hp ila 750 hp arasında ve acımasız torku acele etmeyecek, ancak pil teknolojisi olacak. Şekli, tarzı ve Porsche’nin ilk tamamen elektrik santralinin dayanmasına yardımcı olacak ve iyi korunmuş modeller nesiller boyu tarih ineklerini tatmin edecek.

Dodge Charger SRT Hellcat Geniş Gövde

Kavurucu derecede hızlı bir kas arabası isteyenler için, ancak insanları arka koltuklara koymak zorunda olanlar için, Dodge Charger Hellcat bir rüya gerçek oluyor. Hellcat Şarj Aleti bir süredir var, ancak 2020 için daha fazla lastik içeren geniş gövdeli bir versiyon eklemek sadece Şarj Cihazı SRT Hellcat’in kötü görünmesini sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda cömert boyutlu şeritlerle pistte veya arka yollarda sürmek için bir isyan. Ancak, yalnız görünüyor Şarj Cihazı SRT Hellcat Widebody gelecek nesiller için korunmasını sağlayacaktır.

Kaynak : https://carbuzz.com/features/2020-cars-that-will-be-future-classics

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here