2021 Porsche 911 Targa 4, özellikleri belli oldu

0
72

2021 Model Porsche 911 Targa 4, Tanıtımdan 24 saat Önce Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz haftanın sonlarında, Porsche iki yeni 911’i yarın 18 Mayıs’ta açıklamayı planladığını açıkladı . İki olası olasılık hemen akla geldi: 992 nesil 911 Targa ve GT3. Bugün, bazı sızan görüntüler sayesinde bunlardan biri onaylanmış görünüyor. Baktığınız şey, bir sonraki Porsche 911 Targa 4’ün ilk görüntüleri . Biraz grenli olmalarına rağmen, Porsche’nin B sütunlarında tanıdık Targa stiliyle sıkıştığını açıkça görebiliyoruz.

Aşağıda resmedilen 991 neslinde olduğu gibi, 997’de bulunan geri çekilebilir ağır cam çatı yerine elektrikle çalışan bir katlanır çatı var. Diğer göze çarpan detaylar, egzoz borularının üstündeki ‘Targa’ rozetleri ve elbette bir tamamen cam kapak.

İşte Targa 4’ün ortaya çıkarılan fotoğrafları:

Temel olarak 992 911 Targa’nın nasıl olacağını düşündük, bu yüzden kesinlikle dış tasarım sürprizleri yok. Fiyatlandırma ve lansman tarihi gibi ek bilgilerle ilgili tam indirimi almak için yarına kadar beklememiz gerekecek.

Bu Targa 4 olduğu için, 380 beygir gücü ve 332 lb-ft torku pompalayan tanıdık 3.0 litrelik ikiz turboşarjlı düz altı tarafından desteklenecek. Bir Targa 4S versiyonu da bekleniyor ve Targa olmayan karşılığı gibi, aynı motoru yükseltilmiş 444 hp ve 391 lb-ft bükülme ile sunacak. Güç, sekiz ileri PDK şanzıman ile dört tekerleğe de yönlendirilecektir. Yedi ileri manuel şanzıman opsiyonel olacak mı? 24 saat içinde öğrenmeliyiz.

Bulabileceğiniz diğer ekipmanlar Sport Chrono Paketi, adaptif hız sabitleyici, gece görüşü ve otomobili 10 mm düşüren isteğe bağlı spor süspansiyonu. Yarın ikinci açıklamaya gelince, yukarıda belirtildiği gibi yeni GT3 olma şansı var. Aslında, Porsche daha önce ve çok kısa bir süre önce Şubat ayında Super Bowl reklamında alay etti . Fark etmek bile hızlı gözlendi.

Yarın her iki açıklama hakkında da eksiksiz ayrıntılara sahip olacağız, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here