2021 BMW Alpina XB7 tanıtımı için geri sayım başladı

0
65

2021 BMW Alpina XB7 tipik lansmanı almayacak, ancak araç ilk kez çevrimiçi bir platform üzerinden gerçekleştirilecek.

Uzun zamandır beklenen BMW Alpina XB7, bugüne kadarki en büyük Alpina rozeti olan SUV, önümüzdeki hafta açıklanacak. 19 Mayıs’ta çevrimiçi halka ilk yapacak araba resmi BMW Kanada sayfa Facebook‘ta bu XB7 12:00 EDT başlayan canlı bir etkinlik aracılığıyla prömiyeri doğruladı. Ultra lüks SUV , 2020 BMW X7’nin üst düzey bir versiyonunda çalışan Alpina hakkında raporlar aldığı için geçen yıldan bu yana haberlerde.

Detayların çoğu hala sarılmış olsa da, amiral gemisi SUV’nin mevcut Alpina B7 sedanında bulunanla aynı olan 4.4 litrelik ikiz turbo V8’e sahip olması bekleniyor. Dört tekerlekten çekiş, 590 lb-ft torkla birlikte 600 beygir gücünde, 8 vitesli otomatik şanzıman ve spor ayarlı bir süspansiyonla geldiğinden bahsetmiyoruz.

Alpina’dan BMW X7 crossover’ın M versiyonunun kartlardan çıkarıldığı bildirildi. Bu aynı zamanda Alpina’nın şirketin X7 crossover’ın kendi versiyonu üzerinde çalıştığı ilk resmi bildirilerinden biridir.

19 Mayıs Salı günü sona eren bir geri sayım web sitesi şöyle diyor: “İlk BMW ALPINA XB7, her yolculuğu birinci sınıf bir macera haline getiriyor ve gerçek, yüksek performanslı bir ALPINA sürüş deneyimi sunuyor. 19 Mayıs’ta özel bir Web yayınlayacağız Tüm ürün özellikleriyle özel. “

XB7 Amerika Birleşik Devletleri’nde Yollara Vurmak Veya Değil Mi?

Şirket, XB7’nin ABD’deki yollara çarpıp çarpmayacağını henüz resmi olarak açıklamadı, ancak Alpina’nın B3 ve D3 dahil olmak üzere daha küçük modelleri bunu devletlere yapmadı. Bu nedenle, bu SUV’nin Amerikan showroom’larında 2021 modeli olarak görünmesi son derece olasıdır. BMW, büyük ölçüde Amerikan pazarı için X7’yi geliştirmişti.

BMW’nin daha önce XB7’yi, bu yılın Mart ayı sonunda yapılması planlanan Test Fest adlı Kuzey Amerikalı bir gazeteci sürüş etkinliğinde başlatması bekleniyordu. Ancak, devam eden koronavirüs pandemisi nedeniyle olay iptal edildi. Şimdiye kadar yeni bir tarih açıklanmadı.

Kaynak : https://www.thethings.com/2021-bmw-alpina-xb7-online-launch-happening-next-week/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here