ÖSYM 2018 EKPSS Sınav Sonuçları Açıklandı! Atamalar ne Zaman

0
19

2018 EKPSS’ye giren adayların heyecanla beklediği an geldi. ÖSYM 2018 EKPSS sınav sonuçlarını açıkladı. Sınav sonuçlarına ilişkin tüm detaylar haberimizde.

2018 EKPSS’ye giren adayların dört gözle beklediği an geldi. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan duyuruda Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) sonuçlarının açıklandığını duyurdu.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) resmi internet sitesi üzerinden az önce yaptığı yazılı açıklama ile 2018 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) sonuçlarının açıklandığını duyurdu. ÖSYM tarafından yapılan açıklamada 2018 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavının değerlendirme işleminin tamamlandığı belirtildi.

Memur adayları saat 12.00’den sonra EKPSS sınav sonuçlarına erişim sağlayabileceklerdir. 2018 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına giren memur adayları ÖSYM’nin aday işlemleri sistemi üzerinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile giriş yaparak sınav sonuçlarına ulaşabileceklerdir.  2018 EKPSS sınav sonuçlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here