Oriflame Üyeliği ve Sistem Hakkında Bilgiler

0
17

Oriflame network marketing firmaları içerisinde günümüzde dünyanın en hızlı büyüyen kozmetik ve güzellik şirketidir. 61 ülkede faaliyet gösteren Oriflame şirketi, bu ülkelerin birçoğunda lider konumundadır. Yüksek kaliteli güzellik ürünleri ve eşsiz iş fırsatı ile siz de satış ekibimize katılabilir ve kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Ürünlerimiz bugün dünya genelinde 2.8 milyon Güzellik Danışmanından oluşan satış ekibimiz tarafından pazarlanmaktadır.

Oriflame Kozmetik, 1967 yılında Jonas ve Robert af Jochnick kardeşler ve arkadaşları Bengt Hellsten tarafından İsveç’te kurulmuştur.

Oriflame verileri 2009 yılına aittir. Bu yüzden yeni veriler için firmanın web sitesine bakmanız gereklidir.
– 1.3 milyar Euro’luk yıllık satış cirosuna,
– 2.8 milyon Bağımsız Güzellik Danışmanına,
– 7500 çalışana,
– Yılda 900 ürüne,
– Global Araştırma & Geliştirme Merkezinde çalışan 100’den fazla bilim adamına,
– İsveç, Polonya, Çin, Rusya ve Hindistan olmak üzere dünya genelinde 5 üretim merkezine sahiptir.
– Dünya Çocuk Örgütü Kurucu Üyesidir.
– Oriflame hisse senetleri 2004 yılından bugüne Stockholm Borsasında işlem görmektedir.
– Ürünler doğal özler içerir, asla hayvanlar üzerinde test edilmez.
– 61 ülkede faaliyet göstermektedir.

Oriflame Kozmetik Doğrudan Satış Derneği üyesidir. Doğrudan Satış Derneği, Avrupa Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (FEDSA) ve Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) üyesidir. 1978 yılında kurulmuş olan WFDSA doğrudan satış endüstrisini global olarak temsil etmektedir.

Oriflame, geleneksel perakende satış ortamının dışında çalışan bağımsız bir satış ekibi vasıtasıyla kaliteli, doğal cilt bakımı ve kozmetik ürünlerini satan bir kozmetik şirketidir. Doğrudan satış yöntemi sayesinde müşteriler, bildikleri ve güven duydukları insanlardan tavsiyeler ve ilham alabilmektedir. Doğrudan satış, güvenilir ve elverişli bir yöntemdir.

Bir Oriflame Güzellik Danışmanı olmak demek, sınırsız bir gelir ve kariyer imkanına sahip olmanın yanısıra kişisel gelişim fırsatı elde etmek ve dost canlısı bir global topluluğun bir parçası olma duygusunu tatmak demektir. Oriflame, “yapabilirim” ruhuyla nitelendirilen, merkezi olmayan bir yönetim sistemine ve genç ve girişimci bir atmosfere sahip olan bir şirkettir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here