Ogansia Kahramanmaraş – Ogansia Üyelik Ogansia Yeni Üyelik

0
40

Ogansiareferans Kahramanmaraş ekibimizde bizimle çalışmak ister misiniz.

Öyle bir iş düşünün ki hem para hem de sağlık kazanacaksınız. Kazancınızı emek ve mesainizle orantılı olarak artırabilir istediğiniz yaşam standardına ulaşabilirsiniz.

Bu işten para kazanacaksınız belkide çok para kazanacaksınız. Ama bu kahve içme rahatlığında olmayacak tabi. Kimseye hayal satma gibi bir derdimiz yok. Emek ve mesai harcamadan hiçbirşey olmaz.

Şimdi bu ne işi ve nasıl yapılır onu konuşalım. Bu tarz firmalara karşı herkeste varolan önyargılar sizdede muhtemelen vardır. Öncelikle bu önyargıları bir kenara bırakıp öyle okuyalım.

Firmamızın adı OGANSİA. Ogansia Network Marketing sistemi ile çalışan bir firma.
Ogansia, Network Marketing sektöründe olduğundan bu işi yapmak istediğinizde bayi olabilmeniz için öncelikle referansa yani sponsora ihtiyacınız var. Bu işi yapan her bayinin kendine özel sponsor kodu vardır. Bayilik formunu doldururken bu kodu forma girmeniz gerekiyor.Bizim sporsor kodumuza buradan ulaşabilirsiniz. Yada hazır forma buradan ulaşabilirsiniz.

Bayilik almayı düşünüyor ve formu kendiniz değil karşınızda bir muhatap istiyorsanız bu konuda size biz yardımcı olacağız.

Bayilik formunu doldurduktan sonra bütün Network firmalarındada olduğu gibi çeşitli paketler var ve bu paketlerin satın alınması gerekiyor. Önyargılardan biri de bu paketlerdir. Neden bu paketlerden satın almak zorundayım gibi sorular sorulacaktır. Siz bu paketi alarak ticarete başlacayacasınız ve ticarek sermayesiz yapılmaz. Sizin alacağınız pakete verdiğiniz para son kuruşuna kadar size kaliteli ürün olarak geri dönüyor. Network marketing sektöründe düşük sermayelerle kendi işinizi kurabilirsiniz. Bu da bu sektörün en güzel tarafı.

Bayilik almaya karar verdiğinizde OGANSİA size 5 farklı paket seçeneği sunar. Minimum 250 TL ile başlayabilir daha sonra paketinizi yükseltebilirsiniz. Size tavsiyem bu işe başlamaya karar verdiğinizde ürünleri ilk önce kendiniz kullanmanızdır. Baştada söyledğim gibi kimseye hayal satmak gibi dersimiz yok. Önce faydasını göreceğiz sonra tavsiye edeceğiz.

Karar verdiniz yada düşünüyorsunuz. Bize ulaşın …

MAİL: h.aksu41@hotmail.com

Referans Bilgilerim:

https://b2b.ogansia.com.tr/tr/kullanici/kayit-ol?ref=OGA18419878532

Sponsor kodum :

OGA18419878532

HÜSEYİN AKSU

Tel-Whatapp: 0 532 330 52 18

Ogansia Resmi web sitesi değildir!.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here