MSÜ Sınav Yerleri Açıklandı! (ÖSYM Ais) Açıkladı

0
97

MSÜ sınav yerleri, subay olma hayali kuran öğrenciler tarafından heyecanla araştırılıyor. Sınav başvuru süresi 27 Şubat tarihinde, geç müracaat süresi ise 7 Mart günü sonlandı. Öte son dakika gelişmesine bakılırsa MSÜ imtihan giriş bölgeleri 28 Mart saat 14.00’te ÖSYM tarafınca açıklandı.

Milli müdafa Üniversitesi, MSÜ sınav yerleri lise son derslik şu demek oluyor ki 12. Derslik öğrencileri tarafınca merakla araştırılıyor. Hatırlanacağı benzer biçimde MSÜ başvuru süreci 7 Mart tarihinde sona ermişti. Başvuruların sona ermesinin peşinden subay olma hayali kuran öğrenciler, imtihan yerlerini araştırıyor. Bilinmiş olduğu üzere MSÜ sınav yerleri 2019 ÖSYM giriş sayfası daha doğru ifade ile ÖSYM MSÜ sınav giriş belgesinin açıklanması ile belli oluyor. Son dakika haberine nazaran MSÜ imtihan giriş belgeleri ÖSYM tarafından 28 Mart yani bugün saat 14.00’te açıklandı.

MSÜ SINAV bölgelerİ BELLİ OLDU MU?

Ulusal müdafa Üniversitesi – MSÜ giriş sınavı 7 Nisan’da yapılacak. 135 dakika sürecek olan imtihan 120 sorudan oluşacak. Sınav saat 10.15’te başlamış olacak. Sadece sınav giriş merkezlerine giriş saati ise 10.00 olarak ilan edildi. Saat 10.00’dan sonrasında sınav giriş merkezlerine gelen adaylar, sınavın yapılacağı binaya alınmayacaklar.

Sınava sayılı günler kala en çok araştırılanların arasında ise sınav yerleri bulunuyor. Sınav yerleri imtihan belgelerinin yayınlanması ile belli olacak. Çünkü sınav giriş yerleri öğrencilerin sınav giriş belgelerinde yazıyor. Adaylar ise ÖSYM giriş belgesine, ÖSYM Aday İşlemleri Sayfası AİS üzerinden TC Kimlik numaraları ve ÖSYM şifreleriyle veya e-Devlet üzerinden e-Devlet şifreleriyle giriş yapabilecekler.

MSÜ SINAV BELGELERİ SORGULAMA

ÖSYM MSÜ imtihan giriş belgesi ve buna bağlı olarak MSÜ sınav giriş yerleri ÖSYM tarafından saat 14.00’te açıklandı. ÖSYM sınav giriş belgelerinin açıklanmasıyla beraber ÖSYM MSÜ sınav giriş bölgeleri de belli olmuş oldu.

ulusal savunma Üniversitesi MSÜ imtihanına girecek öğrenciler MSÜ puan hesaplama ve MSÜ çıkmış soruları araştırıyor. MSÜ puan hesaplama sistemi çeşitli göstergeler dikkate alınarak yapılıyor. Sadece sınav sona ermeden puan hesaplama ile ilgili; net doğru ve hatalar göz önüne alınarak meydana getirilen puanlamalar her zaman sağlıklı neticelar vermemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here