Moda Devleri Genç Yetenekler İçin Bir Araya Geldi

0
21

Kariyer Eğitim Kurumları Moda bölümü mezunlarının hazırladığı koleksiyonlardan oluşan Kariyer Fashion Show 2017-2018, Swissotel TheBosphorus’ta gerçekleştirildi.

Defilenin moda direktörü ve onur konuğu Özlem Süer bu yıl genç tasarımcılar için belirlediği Fütürizm, Dadaizm, Naturmort ve Klassizm olmak üzere 4 farklı temadan oluşan 122 parçalık dev koleksiyonlamoda severlere görsel şölen yaşattı.Dev koleksiyonu aralarında Uğurkan Erez, Hakan Akkaya, Zeynep Tosun, Cihan Nacar, Emre Erdemoğlu, Ümit Temurçin, Çiğdem Akın, Tuba Engin, Serdar Uzuntaş, Erkan Demiroğlu gibi moda sektörünün önemli tasarımcıları geceye katılarak genç tasarımcı adaylarına destek verdiler.

Moda Devleri Modanın Yeni Yıldızları İçin buluştu. İstanbul yılın en görkemli defilesine şahit oldu. Defilenin baş mankeni Çağla Şikel’di. Stil Danışmanlığını Mert Yemencioğlı Koreografisi Yasin Soy tarafından gerçekleştirildi. Defile için saçlar Kariyer Eğitim Kurumları öğrencileri ile Sabit Akkaya ve ekibi tarafından tasarlandı. Öğrencilerin yıl içindeki çalışmalarının bir özeti niteliğinde olan ve gelenekselleşen Kariyer Fashion Show, Moda duayenlerinin, iş ve cemiyet dünyasının seçkin konuklarının katılımı ile gerçekleşti. Etkinliğe, LASİAD adına Yönetim Kurulu Başkanı Giyasettin Eyyüpkoca, Yönetim Kurulu Üyesi Tarık Nayman ve Genç LASİAD Üyesi Deniz Nayman katıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here