Büyük bedenler için stil önerileri

0
34

Büyük beden giyen kadınların kıyafet ararken, buldukları kıyafetleri kombinlerken yaşadığı zorluğa şahit olmaktayız. Modaya uygun, şık bir tarz oluşturmak için illaki bir moda tasarımcısı şart değil. İşte büyük bedenli kadınları daha ince gösterecek öneriler.

İşte sizlere daha ince görünmeniz için tavsiyeler

SİYAH İNCE GÖSTERİR ALGISI

Siyah renk ince gösterir algısıyla tüm dolabınızı siyah renk kıyafetler ile doldurmayın. Çikolata kahvesi ve lacivert renkleri de ince gösterir. Dolabınızı koyu renk kıyafetlerle doldurmak yerine renkli bir kıyafet giydiğinizde onu koyu renk bir başka kıyafetle kombinleyebilirsiniz.

BOL KIYAFET KİLOLARI SAKLAR

Bol kıyafetler kiloları saklamak için ideal bir seçimdir ama vücudun kilolu bölgelerini olduğundan daha geniş görünmesine sebep olur.

ÇİZGİLİ DESENLER KİLOLU GÖSTERİR

Eğer kiloluysanız, büyük beden kıyafet modelleri arasından dikey çizgili modellerin seçilmelidir. Yatay çizgi kıyafetlere bakarken, gözlerimizle genel görünümü, yatayına tarayacağımızdan dolayı daha kilolu göstermesi muhtemeldir. Dikey çizgili kıyafetleri boyuna tarayacağımızdan daha uzun ve ince görünecektir.

Topuklu Ayakkabı Seçimi

Büyük beden kombin önerileri arasına ayakkabıyı almakta da büyük fayda var. Öncelikle tercih edilmesi gereken topuklu, stiletto ayakkabılar olması gerekmektedir. Topuklu ayakkabı üzerindeki duruş şeklinden dolayı daha zayıf görüneceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here