MKEK Lise Mezunu 240 Daimi İşçi Alımı Başvuruları Başladı

0
19

Makine ve Kimya Endüstrisi Genel Müdürlüğü Kurumu (MKEK) tarafından 240 daimi kamu işçisi alımı yapılacak. MKEK lise mezunu 240 sürekli işçi alımı detayları haberimizde yer alıyor.

Makine ve Kimya Endüstrisi Genel Müdürlüğü Kurumu (MKEK) tarafından 240 daimi kamu işçisi alımı yapılacağı ilan edildi. Makine ve Kimya Endüstrisi Genel Müdürlüğünün farklı illerde bulunan fabrikalarında sürekli kamu işçisi statüsünde istihdam edilmek üzere 240 personel alınacak.

Adaylar başvurularını 16 Mayıs ile 25 Mayıs 2017 tarihleri arasında ilanın yayımlandığı yerdeki Türkiye İş Kurumu İl, Şube Müdürlüğünden ya da İŞKUR’un internet adresinden yapabilecekler. Başvurularda 2016 KPSSP94 türünden en az 60 puan almış olmak şartı bulunuyor.

MKEK daimi işçi alımına başvuru yapabilmek için kadro pozisyonlarına göre ilanda belirtilen lise ve dengi okul bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. Başvuru yapan adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecek.

İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecek. Makine ve Kimya Endüstrisi Genel Müdürlüğü Kurumu (MKEK) 240 daimi kamu işçisi alımı ilanlarını İŞKUR’un internet sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kaynak: mymemur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here