En İyi kahverengi far paletleri

0
39

Günlük hayatın olmazsa olmazı haline gelen makyajın her kıyafete uyum sağlayan kahverengi tondaki farların en çok bulunduğu far paletlerini sizler için derledik. İşte en İyi kahverengi far paletleri.

Kozmetik dünyasının önce çıkan kahverengi far paletleri:

Urban Decay Naked Far Paleti / 480,00 TL

12 adet fardan oluşan Urban Decay markasının Naked serisinin en iyi far paleti kahvenin tüm tonlarını içerisinde bulunduruyor. Ayrıca paletin içerisinden çıkan makyaj fırçası ise vazgeçilmeziniz olacak.

İçerdiği tonlar: OUNCE (fildişi ışıltılar) CHASER (açık mat ten rengi) SAUCED (açık mat terrakotta) LOW BLOW (mat kahverengi) LUMBRE (altın inci geçişlerle bakır ışıltılar) HE DEVIL (mat yanık kırmızı) DIRTY TALK (metalik yanık kırmızı) SCORCHED (mikro altın ışıltılarla metalik koyu kırmızı) CAYENNE (mat koyu terrakotta) EN FUEGO (mat şarap kırmızısı) ASHES (mat koyu kızıl kahverengi) EMBER (metalik koyu bakır-bronz)

Pastel Nude Far Paleti / 48,00 TL

Pastel Nude Far Seti ile doğal güzelliğin gücü artık gözlerde. Nude Far Seti’nin tek paletteki 8 rengi, ister karıştırılarak ister tek tek kullanılabilir. Renkler üstün örtücü özellikleriyle hem gece hem gündüz makyajına uygundur. Aynalı ambalajı ve çift taraflı fırçasıyla kullanım kolaylığı sağlayan bu set, şimdiden kadınların gözüne 1 numara.

Smashbox Ablaze Cover Shot Far Paleti / 269.00

Antioksidan zengini, 16 mat ve ışıltılı tonlara sahip kakao tozu içeren göz farı paleti. (Göz rengi tonları, kahve rengi, truffled, karamel, kakao Chili, sıcak pembe, puddin ‘, yaban mersini Şeker Girdabı, fıstık ezmesi, Buzlanma, Rum Kuru Üzüm, köpük, Karamel, Bon Bon

Smashbox Ablaze Cover Shot Far Paleti / 269.00

Dünyanın en iyi kozmetik markalarından biri olan Smashbox, dört tanesi mat dört tanesi de ışıltılı farlardan oluşan bir palete imza attı. Farların yapısı çok yumuşak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here