Süleyman Çakır Kimdir? İşte Kurtlar Vadisinin Unutulmaz Karakteri Süleyman Çakır

0
83

Türk televizyonlarının unutulmaz dizilerinden Kurtlar Vadisi ve en önemli karakterlerinden Süleyman Çakır Twitter’da gündem oldu. Peki, Süleyman Çakır kimdir? İşte Kurtlar Vadisinin unutulmaz karakteri Süleyman Çakır hakkında bilmeniz gerekenler.

Başrollerinde Necati Şaşmaz, Özgü Namal, Selçuk Yöntem, Oktay Kaynarca ve Gürkan Uygun gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizi yayınlandığı zamanlarda heyecanla beklenen dizilerden biriydi. Hatta dizide Süleyman Çakır karakteri öldüğünde gıyabında cenaze namazı kılındığı bile olmuştur. Kurtlar Vadisi’nin baş karakterlerinden Süleyman Çakır’ın öldüğü tarih sosyal medyada gündem oldu.Süleyman Çakır’ın sözleri ve sahneleriyle ilgili paylaşımlar yapıldı.

Kurtlar Vadisi yıllar önce bitti. Ama karakterleri hiçbir zaman unutulmadı. Süleyman Çakır, Polat Alemdar, Laz Ziya, Seyfo Dayı… Konusuyla ve sahneleriyle yayınlandığı dönemde hep gündemde oldu. Bugünlerde corona virüs nedeniyle evlere kapanan çoğu kişi Kurtlar Vadisi’nin yeniden izlemeye başlamış bile. Dün akşam Twitter’da gündem olan Süleyman Çakır bunun en büyük göstergesi. Yaşı yetmeyen çoğu kişi trend olan Süleyman Çakır’ı internette defalarca arattı.

SÜLEYMAN ÇAKIR KİMDİR?

Kurtlar Vadisi’nde Süleyman Çakır’a Oktay Kayanarca hayat vermiştir. Dizide Hekimoğlu türküsüyle özdeşleşmiştir. Dizide yer alan karakterlerden Laz Ziya’nin kızıyla evlenmiş, mafyanın ileri gelenlerindendir. Süleyman Çakır 46. Bölümde öldürülmüştür. Süleyman Çakır karakteri, Kurtlar Vadisi’nde en çok ilgi çeken ve sevilen karakterlerdendir. Bu nedenle, ölümü olumsuz tepki almıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here