7000 Bekçi Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı

0
41

Emniyet Genel Müdürlüğü 7000 bekçi alımı yazılı sınav sonuçları açıklandı.Polis Akademisi Başkanlığı 2018 Yılı 1.Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınav sonuçları için tıklayınız.

Emniyet Genel Müdürlüğü 7000 bekçi alımı yazılı sınav sonuçları açıklandı. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından az önce yapılan duyuruda, 2018 Yılı 1.Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınav sonuçları açıklandığı belirtildi.

EGM, 7 bin bekçi alımı yazılı sınavında başarılı olan adaylar fiziksel yeterlilik ve mülakat sınavına girecekler. 7000 çarşı ve mahalle bekçisi alımı yazılı sınavına giren adaylar, sınav sonuçlarını aşağıdaki bağlantıdan T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet şifreleri ile giriş yaparak öğrenebilecekler.

Bekçi alımı fiziki parkuru Başlangıç çizgisi ile ağırlık taşıma etabının son dubanın bulunduğu yere kadar 29 metre uzunluğunda ve ağırlıkların başındaki duba ile takla minderinin başındaki duba arası 14 metre eninde, takla atma minderinin başındaki duba ile bitiriş çizgisine kadar 29 metre olmak toplam 72 metreden oluşacak.7000 bekçi alımı yazılı sınav sonuçları için TIKLAYINIZ.

Kaynak : mymemur.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here