Reishi Mantarı Egzamada Etkili Oluyor

0
29

Ganoderma lucidumun (kırmızı reishi mantarı) uzun gençlik ilacı adını almasının ana sebebi cildi koruması ve yaşlanmayı geciktirmesidir. Ganoderma (kırmızı reishi mantarı) sayesinde cildin su regülâsyonu mükemmelleştiğinden cilt, elastik nemli ve düzgün kalır.

Reishi Mantarı Egzamada Etkili Oluyor

Ganodermanın (kırmızı reishi mantarı) ciltte melanin oluşmasını inhibe ettiği de bulunmuştur. Günümüzde Ganodermadan (kırmızı reishi mantarı) yapılmış güzellik ürünleri endüstrinin yeni parlayan yıldızı durumundadır. Bunlarla birlikte ganoderma içeren besinler alındığında sinerjik bir etki ortaya çıkmaktadır. Banyo sularına ganoderma eksraktı katarsanız deriniz genç görünmekle kalmayıp bakteriyel enfeksiyonlardan da korunmuş olur.

REİSHİ mantarlı sabun

Deriyi temizleyen, tedavi eden ve güzelleştiren Ganoderma lucidium birleşiminden üretilmiştir. İşlevi: İçermiş olduğu proteinler sayesinde yeni hücreler oluşturur ve zarar görmüş dokuları tamir eder. Sedef, egzama ve iltihaplı cilt problemlerinde cildi bir yardımcıdır.Sivilce ve akne problemlerinde özellikle önerilir…Saç dökülmesi ve yeni saçlar çıkartır.Traş Kremi,Cilt maskesi olarak ta kullanılır.

 

 

 

 

 

Detaylı bilgi için 0 532 330 52 18 nolu telefona araya bilir veya watsaptan mesaj ata bilirsiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here