Kocaeli Trabzon Tanıtım Günleri 7 – 10 Şubat’ta

0
29

Kocaeli Trabzonlular Derneği, 7-10 Şubat tarihleri arasında Uluslararası Fuar Merkezi’nde “Trabzon Tanıtım Günleri’ etkinliği düzenliyor.

Dernek Başkanı Sami Durmuşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, 3 gün sürecek etkinliğe İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Trabzon Milletvekilleri ve bürokrasisini de davet etti.

İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU GELİYOR

Kocaeli Trabzonlular Derneği Başkanı Sami Durmuşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz yıl şubat ayında düzenledikleri Trabzon Tanıtım Günleri’nin ikincisini, 7-10 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Dernek Başkanı Sami Durmuşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, etkinlik kapsamında geçtiğimiz hafta Ankara’ya giderek İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu etkinliğe davet etmişti. Soylu, olağanüstü bir gelişme yaşanmaması halinde etkinliğe katılma sözü vermişti.

TRABZON İZMİT’E AKACAK

Başkan Durmuşoğlu, Ankara ziyaretinden sonra Trabzon’a giderek, Trabzon valisi, Trabzon milletvekilleri, il kültür müdürü ve kent bürokrasisini de etkinliğe davet etmişti. Gazetemizi de etkinliğe davet eden Durmuşoğlu, yaptığı açıklamada “Trabzon Tanıtım Günleri’nde sürprizlerimiz olacaktır. Yöremize ait tüm kültürümüzü tanıtacağız. Sanatçılarımız olacak. Üç gün süreyle hemşerilerimize hizmet edeceğiz. Etkinliğimize tüm Kocaeli halkını da bekliyoruz. Kapımız herkese açıktır” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here