İşkur’dan Duyuru: 1141 İMD Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

0
38

İşkur 1141 İMD Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

İŞKUR, 1141 İş ve Meslek Danışmanı (İMD) alımı başvuru sonuçları açıklandı. 1141 İMD alımı başvuru sonuçları ile taban ve tavan puanlar da açıklandı.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü İŞKUR, 1141 İş ve Meslek Danışmanı (İMD) alımı başvuru sonuçları açıklandı. İŞKUR tarafından az önce yapılan duyuru ile 1141 İMD alımı başvuru sonuçlarının açıklandığı belirtilirken taban ve tavan puanlar da açıklandı.

İŞKUR 1141 İMD alımı başvuruları 25 Haziran ile 4 Temmuz 2018 tarihleri arasında alınmıştı. Başvuru yapan adayların uzun süren bekleyişi de son bulmuş oldu. Türkiye İş Kurumu 1141 İş ve Meslek Danışmanı alımı başvuru sonuçlarına aşağıdaki bağlantıdan T.C. kimlik numaranız ile giriş yaparak ulaşabilirsiniz.

Adaylar, sözlü sınava girmeye hak kazanamama gerekçelerini sonuç sayfasından öğrenebilecekler. Sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar sonuç sayfasında belirtilen tarih ve saatte Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Emniyet Mh. Mevlana Bulv. No:42 Yenimahalle / Ankara adresinde hazır bulunacaklar.

İMD alımı sözlü sınavı “Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Sözleşmeli İş ve Meslek Danışmanı (İMD) Sözlü Sınavına İlişkin Usul ve Esaslar” çerçevesinde yapılacak. Sözlü sınav sonrası asıl ve yedek listeler kurumun internet sitesinden ilan edilecek. 1141 İMD alımı başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ. Taban ve tavan puanlar için TIKLAYINIZ.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here