İşkur 17 Nisan 2018 Kamu Kurumları Personel Alımı Başvuruları Başladı

0
33

İş Kurumu kamu kurum ve kuruluşlarına alım ilanları yayınlanmaktadır. 17 Nisan 2018 kamu alımlarını sizin için toparladık. 8 Şehir kamu kurumlarına toplam Bin 27 personel alımları gerçekleşiyor.

İŞKUR Tokat Tonaba Belediyesi işçi alımı, Bilecik Gölpazarı Belediyesi 1 kamyon şoförü alımı, Erzurum Yakutiye Belediyesi 1 makam şoför alımı, BOTAŞ Ankara ve Tekirdağ 13 teknisyen ve büro memuru alımı Van ve Denizli şehirlerine toplam 1027 kişi alım yapacaktır.

Tokat Tanoba Belediyesi İş Kurumu üzerinden 17 Nisan 2018 tarihinde yayınlamış olduğu ilana göre geçici süreli görevlendirmek üzere 1 kişi Beden İşçisi alımı yapacağını açıklamıştır. Başvuruların başlamış olup 26 Nisan 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır. Beden İşçisi alımı için adayların En az ilköğretim en fazla ortaöğretim mezunu olması gerekmektedir.

Bilecik Gölpazarı Belediye Başkanlığında Kamyon Şoförü olarak çalıştırılmak üzere geçici işçi statüsünde 1 kişi işi alımı yapacağını İş Kurumu üzerinden 17 Nisan 2018 tarihinde yayınlanan ilanla duyurmuştur. Başvuruların başlamış olup 26 Nisan 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır. Kamyon Şoförü alımı için; En az ilköğretim en fazla ortaöğretim mezunu olması, 10 yıllık C sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve En az 5 yıllık iş deneyimine sahip olması gerekmektedir.

Erzurum Yakutiye Belediyesi 17 Nisan 2018 tarihinde İş Kurumu üzerinden yayınlamış olduğu ilana göre 1 kişi Makam Şoförü mesleğinde çalıştırılmak üzere alım yapacağını duyurmuştur. Başvuruların başlamış olup 26 Nisan 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır. Alımı yapılacak Makam Şoförü için; En az ilköğretim mezunu olması, En az 10 yıllık B sınıfı sürücü belgesine sahip olması, En az 5 yıl Makam Şoförlüğü yapmış olması gerekmektedir.

BOTAŞ 13 personel alımları

Büro Memuru 3 kişi için lise mezunu olmaları ve EKPSS girmiş olmaları gerekmektedir. Alınacak personel Ankara adresine istihdam edilecektir.

İnşaat teknolojisi teknisyeni 4 kişi için 2016 KPSSP94 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Öğrenim durumu lise inşaat teknolojisi bölümü eski hükümlü ve TMY olanlar başvuruyu 00004380548 3 kişi Ankara ve 00004380695 1 kişi Tekirdağ ilan numarası ile yapmaları gerekmektedir.

Elektrik elektronik teknolojisi teknikeri 4 kişi lise elektrik elektronik teknolojisi bölümü mezun olmaları gerekmektedir. Ankara ve Tekirdağ alınacak personel eski hükümlü ve tmy olması gerekmektedir. Ankara 3 kişi ve Tekirdağ 1 kişi olarak yayınlandı.

Makine teknolojisi teknisyeni 2 kişi lise makine teknolojisi bölüm mezunu olması gerekmektedir. eski hükümlü ve TMY olanlar başvuru yapabilir.

TYP Van, Denizli ve Bolu 1010 personel alımına başvuracak adaylar ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu olabilmektedir. KPSS şartı bulunmayan ilana başvurular başlamış olup son başvuru 21 Nisan 2018 olarak görülmektedir.

İş Kurumu TYP alımlarına başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here