Ana Sayfa Teknoloji Huawei “ART-TL00x” İsimli Yeni Bir Delikli Ekrana Sahip Telefon Tanıtacak

Huawei “ART-TL00x” İsimli Yeni Bir Delikli Ekrana Sahip Telefon Tanıtacak

0
56

Huawei, “ART-TL00x” kod adlı yeni bir zeki telefonunu TENAA’da listeledi. Yapılan listeleme, Huawe’nin esrarengiz telefonunun delikli, 6.39 inç boyutunda 720p çözünürlük sunan bir ekrana sahip olacağını gösteriyor. Huawei’nin yeni telefonunda, Kirin 710F işlemci kullanılıyor.

Çinli teknoloji devi Huawei, Amerika hükümeti ile yaşanan sorunlara rağmen parlak zeka telefonlarla alakalı çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Şirket şimdilerde ise, hemen hemen modeli meçhul gizemli bir telefon üstünde çalışıyor. Bu telefon, delikli bir ekrana ve ikili kamera kurulumuna haiz.

Kod ismi “ART-TL00x” olarak adlandırılan ve Çin’in TENAA adlı sertifikasyon kurumunda listelenen bu telefonla alakalı, bugüne dek hiç bir açıklama yapılmadı. Dolayısıyla telefonun ne vakit tanıtılacağı ve bütün özelliklerinin nasıl biteceği şu an için bilinmiyor. Ancak telefonun TENAA listelemesi, ART-TL00x’in en azından birtakım özelliklerini ortaya çıkartmış durumda.

TENAA’da yer alan bilgilere nazaran Huawei’nin yeni telefonun monitör boyutu 6.39 inç ve bu ekran, 720p çözünürlük sunuyor. Telefonun delikli ekranında bulunan öz çekim kamerası, tüketicilere 8 megapiksel çözünürlük sunuyor. Telefonun ana arka kamerası 48 megapiksel çözünürlük sunarken ikinci arka kamera 8 megapiksel çözünürlük sunuyor. İkinci kameranın spesifik özelliği şu an için bilinmiyor sadece büyük bir ihtimalle bu kamera, ultra geniş açılı olacak.

Huawei’nin TENAA’da listelediği yeni telefonu, daha oldukça orta seviyedeki bir telefonu andırıyor. Zaten telefonda kullanılan 8 çekirdekli Kirin 710F işlemci de bunu doğruluyor. Ayrıca bu telefon, 3.900 mAh’lık bir bataryaya haiz. Fakat Kirin 710F, bu bataryanın süratli şarj desteğinin olmasının önüne geçiyor. Telefonun RAM ve depolama kapasitesi seçenekleri ise şu an için bilinmiyor.

Kaynak :https://www.gsmarena.com/mysterious_huawei_with_punchhole_camera_appears_on_tenaa-news-39453.php

HENÜZ YORUM YOK