Heyecan Yaratan Katlanabilir İphone Tasarımı İle Görenleri Büyülüyor!

0
35

Galaxy Fold ile birlikte uslu telefon pazarında tertemiz bir yarıyıl başlatan Samsung’un ardından tüm gözler, Apple ve Huawei’den gelecek olan saldırılara çevrilmiş durumda

Hatırlarsanız, Apple geçtiğimiz günlerde direnebilir iPhone modeli için tescil başvrusunda bulunmuştu. Bu büyümeyle birlikte direnebilir iPhone üzerinde çalıştığı ortaya çıkan Apple‘ın, merakla beklenen direnebilir telefonun konsept görüntüleri yayınlandı.

Heyecan yaratan katlanabilir iPhone konsepti!

Daha önceden de yapmış olduğu patent başvurularıyla gündeme gelen Apple, bildiğiniz üzere bir süredir katlanabilir iPhone modeli üzerinde çalışıyor. Galaxy Fold‘un da piyasaya sürülmesiyle tabiri caizse vites artıran Apple, katlanabilir telefonunu en kısa sürede piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Ancak, şirkete yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda söz konusu katlanabilen iPhone modelinin 2020 yılına kadar piyasaya sunulmayacağı da özellikle belirtiliyor.

Tüm bu gelişmelerin haricinde, Apple’ın katlanabilir telefonun konsept görüntüleri yayınlandı. derhal aşağıdaki görselden de görebileceğiniz üzere, Apple’ın katlanabilir telefonunun tasarımının Galaxy Fold ile oldukça benzerlik gösterdiğini görmekteyiz.

Söz konusu konsept görüntülerini incelediğimizde bizleri, dış ekranda iPhone X modellerinden aşina olduğumuz bir çentik tasarımı karşılıyor.

Bunun haricinde ise, dahil ekranda Galaxy S10 modellerinde olduğu gibi ekrana gömülü kamera tasarımını da gözlerden kaçmıyor.

Tabi, bütün bunların bir konsept tasarımından ibaret olduğunu da özellikle belirtelim. nihayet olarak, derhal aşağıdan katlanabilir iPhone modelinin konsept videosunu da izleyebilirsiniz.

Kaynak : shiftdelete.net

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here