Prof.Dr Cemil Taşçıoğlu Kimdir? Cemil Taşçıoğlu Kaç Yaşında, Nereli?

0
108

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi Dahiliye Profosörü Cemil Taşçıoğlu’nun corona virüsü nedeniyle hayatını kaybettiği haberi geldi. Peki Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu kimdir ve kaç yaşındadır?

Geçtiğimiz haftalarda Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu’nun oğlu Onur Taşçıoğlu babasının corona virüsü testinin pozitif çıktığını açıklamış ve tedavisinin başladığını paylaşmıştı. Bugün ise üzücü haber geldi ve Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu’nun corona virüsünden hayatını kaybettiği açıklandı. Peki Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu kimdir? Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu kaç yaşındadır?

Onur Taşcıoğlu, sosyal medya hesabından İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Dahiliye Profesörü olan babası Cemil Taşcıoğlu’nun yaşamını yitirdiğini duyurdu.

PROF. DR. CEMİL TAŞÇIOĞLU KİMDİR?

İstanbul Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Genel Dahiliye Bilim Dalı Profesörü olan Cemil Taşçıoğlu, İstanbul Tıp Fakültesi mezunlarına Semiyoloji, Dikey Koridor 2 ve Medical Skills Laboratory 2 gibi dersler vermiştir. Taşçıoğlu’nun ayrıca, çeşitli dergilerde yayınlanan birçok makalesi bulunmaktadır. Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu’nun yaşı ile ilgili bilgi internette yer almıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here