Galaxy A6 Plus (2018) İçin Güncelleme Yayınlandı!

0
30

Samsung, Mayıs ayında kullanıcılar ile buluşturduğu orta seviye telefonu, Galaxy A6 Plus (2018) için yeni güncelleme yayınladı. Gelin, şimdi kamerası ile dikkat çeken cihaz için yayınlanan güncellemenin detaylarına yakından bakalım.

Güncellemeye geçmeden önce, üstteki linkten ulaşabileceğiniz Galaxy A6 Plus incelememiz ile cihaz hakkında detaylı bilgi edinebileceğinizi ve alttaki linkten diğer modeller için güncelleme tarihlerine ulaşabileceğiniz belirtmek isteriz.

Galaxy A6 Plus 2018 güncelleme ile daha stabil hale geliyor!

205 MB boyutunda olan ve A605FJXU1ARE2 sürüm numarasına sahip olan bu güncelleme, Haziran 2018 güvenlik yamalarını cihaz ile buluşturuyor. Ayrıca, Samsung güncelleme ile kamera performansının iyileştirildiğini belirtiyor.

Wi-Fi bağlantısını iyileştiren güncelleme, tüm bunların yanı sıra onlarca hata düzeltmesine ve performansı artıran çeşitli iyileştirmelere ev sahipliği yapıyor.

Ülkemizdeki cihazlara ulaşan güncellemeyi, Ayarlar > Yazılım güncelleştirme > Güncellemeleri manuel indir yolunu takip ederek kolayca yükleyebilirsiniz.

Kaynak : shiftdelete.net

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here