Etçi Beyler’de karadeniz Fırtınası,Recebim ve Cimilli İbo

0
44

Kocaeli’nin en iyi yemekli salonları arasında yer alan Etçi Beyler VIP’de bu yılbaşında Karadeniz fırtınası esecek. Bu yılbaşı gecesinde Karadeniz müziğinin en sevilen sesleri Recebim, Cimilli İbo ve Bedirhan Köseköy’deki Etçi Beyler VIP’de sahne alacak
Karadeniz’in sevilen sesleri Recebim, Cimilli İbo ve Bedirhan’ın Köseköy’deki Etçi Beyler VIP’de sahne alacağı yılbaşı gecesinde eğlenceye doyacağınız bir program sizleri bekliyor.

EĞLENCEYE DOYACAKSINIZ

Köseköy’deki Etçi Beyler VIP’de 31 Aralık gecesi saat 20.30’da başlayacak program sabahın geç saatlerine kadar sürprizlerle devam edecek.

ZENGİN MENÜ

Etçi Beyler et dönerin verildiği gecede tatlısından içeceğine çerezinden meyvesine kadar çok zengin bir menü sizleri bekliyor. Bu yılbaşında Karadeniz müziğine ve eğlenceye doyacağınız gecedeki fiyat fix menü kişi başı 125 TL. olarak belirlendi.

ALKOLSÜZ MEKAN

Alkolsüz aile mekânı olan Köseköy’deki Etçi Beyler VIP’de ailenizle birlikte güzel bir program geçirmek istiyorsanız siz de rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayın. Program hakkında detaylı bilgilere 0539 224 20 05 telefondan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here