Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? EDHO 128. son bölüm izle

0
20

EDHO yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicilerinin merak seviyesini yükseltti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu 128. Bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde; Alpaslan’ın amcası için canını bile feda edeceğini kanıtlamasından sonrasında Hızır, zeki’yi alt etmek için bir plan yapıyor. Ünal onu engellemeye çalışsa da Hızır artık eski Hızır olmadığını söylüyor. Çakırbeyli ailesi ölüm haberi gözyaşları ile karşılanıyor. Akıllı’nin para hırcı ona bolca düşman kazanmıştırrıyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. Yeni bölüm fragmanı geldi mi? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. Son bölüm özeti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. Son bölüm yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. Son bölümde; Hızır, Ünal’ın tüm engelleme çabalarına karşın intikam planını devreye sokuyor. Akıllı, Façalılar’a yaklaşmaya çalışıyor fakat umduğunu bulamıyor. Haşmet de bir taşla iki vuracaklarını düşünen Behsat’a yeni bir görev veriyor. Planı doğrultusunda Mesut’a giden Hızır ona büyük bir ders veriyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. Son bölümde neler oldu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 129. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. Yeni bölüm fragmanı hemen hemen ATV tarafından yayınlanmadı. Dizinin yeni fragmanı gelir gelmez aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FRAGMAN

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 128. SON BÖLÜM ÖZETİ: EDHO’DA BU HAFTA NELER OLDU?

Alpaslan parlak zeka tarafından kaçırılıyor. Ünal, Hızır ve diğerlerini toplayıp düşmanlarının aynı bulunduğunu söylüyor. Zeki ile görüntülü olarak mevzuşuyorlar. Karşılarında Alpaslan eli kolu bağlı şekilde görülüyor. Akıllı, imalı bir konuşma yapıyor. Bomba sesinin onları sağır ettiklerini ve onu duymadıklarını söylüyor. Ünal onu net bir halde duyduklarını söyleyerek ne istediğini soruyor. Alpaslan’ın başına giden parlak zeka, tabanca ve paraların olduğu deponun yerini öğrenmek istiyor. Ünal, akıllı’nin kaçırdıkları kişilerin bu vakayla ilgisi olmadığını söylüyor. Parlak zeka ciddiye alınmadığını düşünerek tabancaını çıkarıyor ve Meltem’i vuruyor. Alpaslan deliye dönüyor ama eli kolu bağlı olduğu için hiçbir şey yapamıyor. Hızır ve diğerleri de Meltem’in ölümünü canlı canlı izliyor. Zeki ‘bundan sonrasında malınız da canınız da benim’ diyor. Hızır, Alpaslan’a ‘o şerefsizler ne bekliyorsa ver’ dese de Alpaslan onlara verecek tek şeyinin canı olduğunu söylüyor. ‘Canım sana fedadır’ diyen Alpaslan’ın akıbeti bilinmiyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM İZLE

HIZIR’IN İNTİKAM PLANI

Yeğenine yapılanlara karşılık öfke ile düşüncesizce hareket etmesinden korkulan Hızır’ın karşısında ilk duracak fert Ünal Kaplan oluyor. Hızır’ ‘bir delilik yaparsan hepimizin sonunu getirirsin’ diyor. Fakat Hızır, Ünal’a ‘Alparslan öldü. Senin tanımış olduğun Hızır da öldü!’ cevabını veriyor. İntikam ateşi ile yanan Hızır bir plan yapıyor. Ünal’dan onu Mesut’a götürmesini istiyor. Hızır Mesut’la görüşüyor ve Mesut’un ‘yeniden görüşeceğiz’ sözü üzerine Hızır da ‘ya şimdi ya da cehennemde’ diyor. Hızır’ın öfke ile hata yapacağını sansalar da bu plan oldukca mantıklı. En büyük amacı ise bundan sonra sevdikleriyle değil bizzat kendisiyle harpmaları icap ettiğini düşmanlarına öğretmek oluyor.

ZEKİ FAÇALILARA YAKLAŞMAYI DENİYOR

zeki’nin güç gösterileri ona bol miktarda düşman kazanmıştırrıyor. Para ve mal hırsı yüzünden masadaki herkes ona bileniyor. Başta Façalılarla yakınlaşmayı hedefleyen parlak zeka, bu amacına ulaşamıyor. Ve Hızır’ı öldürmek için harekete geçiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here