Eski Başkan Mustafa Bozkurt Yeniden Aday..

0
25

Kocaeli Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt,18 Şubat Pazar günü gerçekleştirilecek olan kongrede yeniden aday olacağını açıkladı
Kocaeli Berberler Odası mevcut Başkanı Mustafa Bozkurt ve yönetim kurulu üyeleri MEG Yemekte gerçekleştirilen kahvaltı programında basın mensupları ile bir araya geldi. 18 Şubat Pazar günü Birlik İş Hanın da gerçekleştirilecek olan Kocaeli Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası 8’inci Olağan Genel Kurulda yeniden aday olacağını açıklayan mevcut Başkan Mustafa Bozkurt “Olan olağan genel kurulunda meslek mensuplarımız, yönetim ve denetim arkadaşlarımızla yaptığımız istişareler sonucunda adaylığımı açıklıyorum” dedi.

Odamıza Sahip Çıkmaya Davet Ediyorum.

Sözlerine devam eden Bozkurt “Üyelerimizin ailece kaynaşmaları için kültü gezileri ve piknikler yaptık. Ben ve arkadaşlarım odamızı bugüne kadar kurumsal bir anlayışla yönetmeye azami gayreti gösterdik. Meslek mensubu arkadaşlarımızın güven ve desteği ile yeni dönemde de aynı anlayışla günün şartlarına uygun projelerle görev yapacağımızı belirtiyor arkadaşlarım adına sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Bütün üyelerimizi seçime katılarak odamıza sahip çıkmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Mustafa Bozkurt’un yönetimi Listesi.

Hasan Yüce, Bülent Çoban, Erkan Kutlu, Oğuzhan Arda, Taner Turan, Mahmut Tokgöz, Mahmut Başoda, Vedat Onat, Fuat Avcı, Ekrem Kalkan, Ramazan Bozkurt, Mücahit Sakarya, Mustafa Öz, Saim Kurhan, Suat Aktaş, Yüksel Balcı, Metin Memiş, Hakan Ergül, Rasim Uyan.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here