Enes Batur Kimdir, Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi Filminin Konusu Ne

0
38

Enes Batur, Youtube’da yer alan videolarının yanında oynadığı HAYAL Mİ GERÇEK Mİ filminle de ilgi çekmişti. Peki Enes Batur kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte Youtuber Enes Batur’un hayat hikayesi ve merak edilenler.

Sosyal Medya fenomeni olarak Altın Palmiye Ödülü’ne layık görülen Enes Batur toplumsal medyada yayınladığı videolarla ünlendikten sonra film de çekti.

Hayal mi Gerçek mi adlı filmde rol alan Batur, filmin başrollerini Ceyda Düvenci ile paylaştı.

ENES BATUR HAYAL Mİ GERÇEK Mİ FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Enes Batur’un ilk film denemesi Enes Batur Gerçek mi Hayal mi filminin konusu merak ediliyor. Filmin konusu şöyle: Enes içine kapanık bir çocuktur. Polis olan babası ve hemşire olan annesi ile neredeyse hiç zaman geçiremez. 6 yaşındayken babası Enes’e bilgisayar alır ve tüm dünyası o olur. O, okulda da her zaman dışlanan bir çocuk olmuştur. Çocukluğundan beri çevresindeki herkes tarafından sevilmenin hayalini kuran Enes’in artık başka bir hayali daha vardır; YouTuber olmak. Fakat bu hayali ailesi tarafından desteklenmez, üniversite sınavına hazırlanması için onu zorlarlar. Enes, zor bir karar vermek zorunda kalır; ya hayallerinin peşinden koşup YouTuber olacaktır ya da üniversite sınavına çalışacaktır.

ENES BATUR KİMDİR?

Antalyalı olan Enes Batur, 9 Nisan 1998 tarihinde dünyaya geldi. Soyadı Sungurtekin olan Enes Batur, Youtube’da bilgisayar ve konsol oyunları hakkındaki inceleme videoları ile üne kavuştu. Başrollerini Ceyda Düvenci ve Bekir Aksoy ile paylaştığı ilk filmi Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?, 19 Ocak 2018’de vizyona girdi. Filminde kendi gibi Youtuber olan sevgilisi Başak Karahan da yer aldı ancak ikili 2018’in yaz aylarında ayrılık kararı aldı. Enes Batur, Antalya Bilim Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde eğitimini sürdürüyor. Yaşamını Antalya’da sürdürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here