After Life’ın Heyecanla Beklenen 2. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı

0
58

Ricky Gervais’in yaratıcısı olduğu After Life’ın heyecanla beklenen 2. sezonundan ilk fragman yayınlandı. After Life 2. sezon, 24 Nisan’da izleyici ile buluşacak.

Sivri dili ve eşsiz mizah anlayışıyla tanınan İngiliz komedyen ve oyuncu Ricky Gervais‘in imzasını taşıyan After Life, geçtiğimiz yıl Netflix’te izleyici ile buluştu. Daha önce de stand-up gösterilerinde ve Derek dizisinde Netflix ile çalışan Gervais’in yazdığı, yönettiği ve başrolünü üstlendiği dizi, izleyiciler tarafından ilgiyle karşılandı. Gördüğü yoğun ilginin ardından Netflix’ten 2. sezon için resmi onayı alan After Life, bu ay 2. sezonuyla ekranlara geri dönecek.

After Life’ın heyecanla beklenen 2. sezonu için tanıtım çalışmalarını sürdüren Netflix, sevilen dizinin yeni sezonundan ilk fragmanı yayınladı.

After Life 2. Sezon, 24 Nisan’da İzleyici ile Buluşacak

After Life’ın senaryosunu kaleme alıp yönetmen koltuğunda oturan Gervais, aynı zamanda Charlie Hanson ile birlikte dizinin yapımcılığını da üstleniyor.

After Life’ın oyuncu kadrosunda Gervais’e Kerry Godliman, Tom Basden, Tony Way, David Bradley ve Ashley Jensen gibi isimler eşlik ediyor.

After Life’ın 24 Nisan’da ekranlara gelecek 2. sezonundan yayınlanan fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here