Cinsel Arzuyu Arttıran Yaz Meyveleri

0
31

Yediğimiz bazı şeyler libidomuzu doğrudan etkiliyor. Bazı yaz meyvelerinin bu konudaki başarısı da büyük, ünleri biliniyor. İşte o meyveler…

Cinsel isteği arttıran meyveler vücudun biyolojik anlamda cinselliğe hazır olmasını sağlar. Birazdan ismini vereceğimiz meyveler de kan dolaşımınızı iyileştirecek vücudunuzu uyaracak ve seks hormonlarının oluşumunu hızlandıracaktır.

Çilek

Çilek, cinsel istek uyandıran meyvelerin kraliçesidir. Ufak bir parçası bile içinizdeki tutkuyu uyandıracak ve vücut sıcaklığınızı yükseltecektir. Kırmızı ve rengi ve yüksek C vitamini sayesinde libidoyu arttırır.

Mango

Bu tropikal meyve, cinsel arzuyu uyandırmada ideal bir yardımcıdır.
Cinsel hormonların vücuda yayılmasına destek olan E vitamini içerir. Zevk ve mutluluk hormonu olan serotonin de bu meyveden gelir.

Karpuz

Uzmanlara göre “yeni Viagra” olarak tanımlanan karpuz, içerdiği sitrulin adlı amino asit sayesinde kan damarlarının rahatlamasını sağlar. Günde en az bir dilim karpuzla eğlencesi bol bir geceye hazır olun!

İncir

Şeker oranı yüksek olmasına rağmen kan şekerini hızla yükselten şekerden olmadığı için tüketilmesinde bir sakınca yoktur. Cinsel gücü artırır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here